Працівники РДА та селищної ради долучилися до посадки лісу

Керівництво та службовці  Народицької райдержадміністрації спільно із працівниками  селищної ради долучилися до створення лісових насаджень.  У межах одного гектару було засаджено саджанцями сосни та берези. Крім того до толоки долучилися і члени шкільного лісництва, аби змалку вчилися цінувати природу.

Традиційно фахівці лісгоспу провели короткий інструктаж і показали, як працювати мечем Колесова та як правильно садити сіянці молодих дерев. Працівники взялися до справи з ентузіазмом та працювали у піднесеному настрої та з величезним задоволенням.

“Ліс – наше майбутнє, і воно в наших руках, тому маємо насаджувати ліси. Це приємно – садити ліс. І хотілося б, щоб більше людей залучалося до такої благородної справи. Як ти сам посадив дерево, то рука не підніметься його зламати”, – зазначив голова районної державної адміністрації Віктор Пащук.

«Висаджуючи сьогодні дерева, ми залишимо добрий спадок для підростаючих та майбутніх поколінь Народиччини, закладаємо фундамент могутньому лісу», - сказав директор Народицького спецлісгоспу Василь Приходько.

“Нам із друзями було дуже цікаво робити щось корисне для довкілля. Подібні заходи – це чудова можливість переконатися на практиці, як не просто тим, хто обрав лісогосподарську професію і присвятив їй усе життя. Взагалі, це шанс зробити у своєму житті щось вагоме та корисне для усього суспільства, – поділилися враженнями члени шкільного лісництва.

Більше фото у фотогалереї