Повідомляємо про оприлюднення проекту районної Програми поводження з твердими Побутовими відходами на 2018 – 2020 роки».

Відповідно до п. 12  Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 03.10.2010 № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” повідомляємо  про  оприлюднення  проекту  районної Програми поводження з твердими Побутовими відходами на 2018 – 2020 роки».

Зазначеним проектом розпорядження передбачено схвалення районної Програми поводження з твердими Побутовими відходами на 2018 – 2020 роки.

Зауваження і пропозиції щодо проекту розпорядження голови райдержадміністрації надавати до сектору цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації за поштовою адресою: Житомирська обл. смт.Народичі вул. 1Травня,15, або електронною поштою: E-mail: nar_ns@ukr.net.

Всі звернення і пропозиції від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань надавати в письмовому вигляді або на електронних носіях за вказаною адресою протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення проекту районної Програми поводження з твердими Побутовими відходами на 2018 – 2020 роки».

Переглянути проект можна ТУТ

Пряснювальна записка до проекту Програми поводження з твердими  Побутовими відходами на 2018 – 2020 роки»

Завідуючий сектора Сектор ЦЗН та ЖКГ РДА  О.Л.Корчемлюк