Повідомлення про громадське обговорення проєкту розпорядження голови райдержадміністрації

Запрошуємо громадськість долучитися громадського обговорення проєкту розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Народицької районної державної адміністрації». Ознайомитись із проєктом розпорядження можна на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації у рубриці «Консультації з громадськістю».

У результаті введення в дію цього розпорядження голови райдержадміністрації буде затверджено Регламент Центру надання адміністративних послуг що дозволить визначити порядок організації роботи Центру надання адміністративних послуг та створити зручні і сприятливі умови для отримання послуг громадянами та суб’єктами господарювання району.

Усі бажаючі можуть надавати зауваження та пропозиції до проекту розпорядження протягом 20 робочих днів з моменту оприлюднення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації в термін до 16 квітня 2020 року щоденно, крім вихідних днів, з 9:00 до 18:00 години на адресу електронної скриньки nar.chnap@ukr.net або  шляхом надання письмових пропозицій за поштовою адресою: Відділ з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Народицької райдержадміністрації, вул. 1-го Травня 15, смт Народичі, Народицький район, Житомирська область, 11401.

Отримати консультацію щодо проєкту розпорядження голови райдержадміністрації можна за тел. 2-15-58.

Відповідальна особа – Маєвська Діна Миколаївна, начальник відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Народицької райдержадміністрації.
Результати обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті райдержадміністрації протягом трьох днів з дня проведення засідання за круглим столом щодо проведення обговорення проєктів розпоряджень.

Проект розпорядження можна переглянути за посиланням