Почесне звання –«Мати-героїня»

10 січня в обласній державній адміністрації відбувся урочистий захід для багатодітних жінок області, яким відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського присвоєно почесне звання «Мати – героїня». Тут зібралися жінки, для яких материнство стало найвищим покликанням , котрі народили та виховали п’ятеро і більше дітей. Голова обласної державної адміністрації Віталій Бунечко разом із заступником Віктором Градівським вручили найвищу державну нагороду- почесне звання «Мати-героїня» -26-ом жінкам Житомирської області. Серед 26-ти найкращих представниць житомирського краю і жителька с. Залісся нашого району Любов Віталіївна Ковальчук. Любов Віталіївна разом з чоловіком виховує п’ятеро дітей, де створені належні умови для їхнього інтелектуального, фізичного та духовного розвитку. Тримаючи в руках високі Президентські нагороди ,з хвилюючою радістю у атмосфері безмежної людської вдячності, матері героїні приймали вітання і квіти не тільки від керівництва області, а й від своїх дітей, яким віддають материнську любов та виховують в них найкращі людські чесноти.

Районна державна адміністрація щиро вітає Любов Віталіївну з присвоєнням почесного звання «Мати-героїня» та бажаємо міцного здоров’я, всіляких гараздів сім’ї.