ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ! Підтверджуючі документи скасовано!

        Центральна виборча комісія постановою від 24.07.2020 року № 145 “Про внесення змін до деяких постанов Центрально виборчої комісії” внесла зміни до постанови ЦВК від 18.05.2020 року № 88 “ Про Порядок розгляду звернень виборця щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини 3 статті 8 Закону України “ Про Державний реєстр виборців” та від 11.06.2020 року № 103 “ Про Порядок визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання”.

Цими змінами Центральна виборча комісія скасувала:

        - документальне підтвердження підстави зміни виборчої адреси виборців без зміни їх реєстрації на виборчу адресу за місцем фактичного проживання.

        - документальне підтвердження для визначення виборчої адреси виборця, які не мають зареєстрованого місця проживання, за місцем їх фактичного проживання.

        Для зміни виборчої адреси виборець повинен пред’явити документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, -паспорт громадянина України у вигляді паспортної книжечки або картки чи тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянство України).

        Подати заявку можна особисто, через уповноважену особу, а також за допомогою електронних сервісів Державного реєстру виборців за посиланням  www.drv.gov.ua

ТАКА ЗМІНА ВИБОРЧОЇ АДРЕСИ МОЖЛИВА ДО 9 ВЕРЕСНЯ 2020 РОКУ ВКЛЮЧНО!

НЕ ВТРАТЬТЕ МОЖЛИВІСТЬ ПРОГОЛОСУВАТИ НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ!

Наша адреса. смт Народичі вул. 1-го Травня 15 (4 поверх, праве крило) відділ ведення Державного реєстру виборців

ТЕЛЕФОН : 2-11-89, 2-12-37.