Під час відпочинку на водоймах дотримуйтесь правил безпеки!

Тривала спекотна погода, нажаль, сприяє стрімкому зростанню кількості нещасних випадків на водоймах. Це зумовлено купальним сезоном і необережним відпочинком біля води. Найпоширенішою причиною утоплення є саме недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та переоцінка власних можливостей.

Рятувальники застерігають: для того, щоб уникнути трагедії під час відпочинку, необхідно завжди дотримуватися елементарних правил безпеки! Зокрема:

• ніколи не пірнайте в незнайомих місцях;
  • не лишайте дітей без нагляду біля води та не дозволяйте їм самостійно відвідувати місцеві ставки та річки;
  • не запливайте далеко. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах;
  • не заходьте у воду в стані алкогольного сп'яніння;
  • слідкуйте за штормовими попередженнями і не заходьте у воду при сильних поривах вітру.

Шановні громадяни! Дбайте про власну безпеку і у випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!

Сектор ЦЗН та ЖКГ РДА