Перший заступник голови РДА Оксана Зоріна відвідала одні з найбільш проблемних ділянок доріг району що потребують ремонту

У пятницю 30 серпня перший заступник голови районної державної адміністрації  Оксана Зоріна провела робочу зустріч з представниками управління дорожнього будівництва та інфраструктури обласної державної адміністрації та приватного підприємства "Автомагістраль ". Оксана Леонідівна разом з представниками ОДА та ПП "Автомагисьтраль" відвідали та провели моніторінг ділянок ремонту дороги Ласки-Яжберень та мостів у селах Грезля та Славинщина. Як зазначила Оксана Леонідівна дані обєкти є одними із найбільш проблемних у нашому районі і  уже з вересня поточного року розпочнуться роботи по їх ремонту.