Оздоровлення потерпілих внаслідок Чорнобильської ктастрофи

Для забезпечення безоплатними санаторно-курортними путівками шляхом надання грошової допомоги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на обліку в управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  перебуває 91 особа (в тому числі 2 дитини-інваліди), 130 осіб перебувають на обліку для отримання грошової компенсації замість путівки. Станом на 16.05.2018 року 5 осіб вже отримали санаторно-курортне лікування. 86 громадян мають отримати санаторно-курортне лікування протягом року. Із санаторно-курортними закладами укладено 86 угод  про прийняття на оздоровлення громадян,віднесених до категорії 1, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з чорнобильською катастрофою. Компенсацію замість санаторно-курортної путівки отримало 108 громадян, 22 – перебувають на черзі для її отримання.