Оксана Зоріна привітала журналістів тиждневика “Життя і слово” із професійним святом

Сьогодні 6 червня перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Зоріна привітала журналістів Народицького тиждневика “Життя і слово” із професійним святом. Вручивши трудовому колективу  подяку за багаторічну працю в галузі журналістики, активну громадянську позицію та з нагоди Дня журналіста.

-Бажаю колективу успішно виконувати свої обов’язки та  докладати зусиль, щоби жителі нашого районуі не залишилася непоінформованою про те, що діється на Народиччині, про нові впровадження у сфері державної політики, економіки, соцзахисту тощо. Ви обрали нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаєтеся про найсвіжіші новини, оперативно знайомите з ними жителів нашого району, створюєте об’єктивну картину нашого сьогодення, – зазначила Оксана Зоріна.

У цей святковий для журналістів день Оксана Леонідівна також побажала журналістам творчості, свободи та незалежності у професійній діяльності, добрих новин, високих рейтингів, а також миру, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики.