Обговорили питання належного виховання ділей

Сімейний кодекс України визначає, що дитина має право на належне виховання, якому кореспондує передбачений ст. 150 СК України обов’язок батьків на виховання дитини та її розвиток. А саме: виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод інших людей, любові до своєї сім'ї та родини свого народу, своєї Батьківщини; піклуватися про здоров'я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток; забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя, зокрема, слідкувати за своєчасним відвідуванням дитиною навчального закладу, контролювати належне виконання навчального плану, стежити за духовним та культурним розвитком дитини і можливістю подальшої адаптації в суспільстві.Саме з такої промови розпочалася зустріч з батьками дітей, які навчаються в Закусилівській ЗОШ I-III ст.  Відповідно до графіка затвердженого першим заступником голови райдержадміністрації Зоріною О.Л., 09.10.2018 року  такий захід відбувся  в рамках  Всеукраїнської інформаційно - профілактичної акції « Відповідальність починається з мене». Участь прийняли спеціалісти Народицької райдержадміністрації та Народицької селищної ради: начальник служби у справах дітей РДА Кравчук В.М.,  головний спеціаліст сектору сім’ї, молоді та спорту РДА Тонкошкура І.М. та в.о.директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Народицької селищної ради Вакулко Л.О. Очолила робочу групу перший заступник голови РДА Зоріна О.Л..

Батькам, які були присутні на зустрічі  роз’яснено про адміністративну та кримінальну відповідальність за неналежне виховання дітей, про Всеукраїнську  інформаційно - профілактичну акцію « Відповідальність починається з мене» та проведена інформаційна кампанія щодо створення на території району прийомних  та  патронатних сімей . Такі зустрічі згідно затвердженого графіка  плануються проводитися у всіх освітніх закладах району.