Обговорено можливість співпраці для реалізації пенітенціарної пробації

З метою виконання Меморандуму про співпрацю між Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України, Державною установою «Центр пробації» та Координаційним центром з надання правової допомоги від 17.09.2018 року за №4-А, 11.10.2018 року було проведено робочу зустріч з представником центру з надання безоплатної вторинної допомоги в смт.Народичі, Житомирської області. Під час зустрічі було вирішено погодити роботу, в разі потреби клієнтів пробації, дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги у приміщенні Народицького РС філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області  кожен 1 та 2 вівторок  щомісяця. В ході зустрічі було обговорено можливість співпраці для реалізації пенітенціарної пробації.

Старший інспектор Народицького РС філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області капітан внутрішньої служби Омельчук Ярослава Ярославівна