У районі був виявлений несанкціонований вивіз великої кількості сміття

Сьогодні 11 жовтня на природоохоронній території заповіднику «Древлянський», який знаходиться у нашому  районі був виявлений несанкціонований вивіз великої кількості сміття.

Так на трасі між Базаром і Народичами, біля виселеного  селе Северівка, працівниками заповідника «Древлянський» було виявлено несанкціоноване сміттезвалище. Як зазначили працівник ПЗ «Древлянський, що бачили як виїжджав із лісу сміттєвоз жовтого кольору, і спробували зупинити вантажівку. Водій не зупинився, а записати номери вони не вистигли. На початку 11-ї години на місце звалища сміття виїхав голова райдержадміністрації, представники райдержадміністрації та журналіст районного тижневика Андрій Майоров. Оглянувши територію приблизно встановили, що  було вивантажено не менше п’яти сміттєвозів.

Фото Андрія Майорова