Народицький РС УДСНС інформує:

В області у 2019 році службою Цивільного захисту по лінії „101” отримано 4688 повідомлень про виникнення пожеж, внаслідок яких загинули 64 людини. Всього отримано 7406 повідомлень про виникнення подій різного характеру, внаслідок яких загинуло 553 людини.

В Народицькому районі протягом 2019 року виникло 124 пожежі, що в 3 рази більше ніж в 2018 році та загинуло 3 людини. Більшість пожеж виникли на відкритих територіях. Всього завдано прямих збитків на суму 197 тис.грн. та побічних - 5696 тис.грн., пожежами знищено або пошкоджено 27 будівель та споруд різного призначення.

Народицький РС УДСНС України у Житомирській області нагадує – дотримання правил пожежної безпеки в побуті збереже ваші життя, здоров'я та зароблені тяжкою працею кошти. Будьте уважні та обережні під час користування газом, електроприладами та пічним опаленням.

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ

Народицький районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській  області повідомляє, що в разі неправомірних корупційних дій, працівниками ДСНС України звертатися за телефоном довіри:, 2-13-76 або до сектора з питань запобігання та виявлення корупції Управління ДСНС України у Житомирській області за телефоном: (0412) 48-03-47.

Народицький РС УДСНС України у Житомирській області