Народицький районний сектору Управління ДСНС України інформує:

Впродовж  поточного року  на території   району зареєстровано  77 пожеж проти 62 в порівняні з аналогічним періодом минулого року.  Із них переважна кількість трапилась в природних екосистемах -71,  в  житловому секторі - 5,  об’єктових  пожеж-1.    Економічні втрати від пожеж становлять  1 млн. 768 тис. грн. (без врахування збитків в лісонасадженнях).  В результаті пожеж загиблих та травмованих не було.

Пожежі виникали в населених пунктах:  смт Народичі – 17, с. Мотійки, Славинщина – по 4 пожежі,  с. Базар, Латаши, Христинівка, Гуто-Мар’ятин. Закусили, Жерев – по 3 пожежі, с. В’язівка, Селець, Клочки, Снитище,                 Ст. Дорогинь, Сухарівка, Бабиничі, Давидки – по 2 пожежі, с. Новий Дорогинь, Сухарівка, Червоне, Слобода В’язівська, Рудня Базарська, Руберівка, Звіздаль, Залісся, Сингаї, Оржев, Гута Ксаверівська, Грезля, Малі Міньки, Омельники, Ласки, Бродник, Ровба, Ст. Радча – поодній пожежі.

Причинами виникнення пожеж стало: необережне поводження з вогнем – 74,  порушення правил монтажу, експлуатації печей – 2, коротке замикання електромережі –  1.

По місяцях року пожежі виникали:  січень-1, лютий-2, березень-38, квітень – 35, з початку травня  пожеж  не зареєстровано.

Народицький районний сектор Управління державної служби України  з надзвичайних ситуацій в котрий раз звертається до мешканців та гостей району щодо не допущення пожеж в природних екосистемах.

Закликаємо громадян об’єднати зусилля у боротьбі з несанкціонованим випалюванням сухої рослинності.  Якщо ви стали свідком такого правопорушення,  викликайте на місце події працівників правоохоронних органів за телефоном 102.

Пожежу, що розгоряється, спробуйте затоптати, засипати піском чи залити водою. Якщо ж не вдається впоратися самотужки або помічена вами пожежа уже набула значних розмірів, телефонуйте за номером 101!