Народицький районний сектор з питань пробації інформує

29.01.2018 року Народицьким районним сектором з питань пробації спільно з Народицьким ВП Коростенського ВП ГУНП в Житомирській області було проведено спільну оперативну нараду.

В ході наради було визначено напрямки та цілі співпраці на 2018 рік. Розглянуто питання щодо належного здійснення превентивної та профілактичної діяльності, спрямованої на запобігання вчинення правопорушень. Також  були обговорені питання щодо покращення індивідуально-профілактичної роботи із категорією підоблікових осіб та можливості залучення до цього працівників поліції. Наголошено на посиленні співпраці щодо виконання профілактичної роботи спрямованої на протидію повторної та рецидивної злочинності серед неповнолітніх.

Всі обговорені питання, які були під час наради вирішено, прийнято рішення підтримувати на належному рівні налагоджену співпрацю та дотримання вимог чинного законодавства та наказів.

Старший інспектор Народицького районного сектору з питань пробації капітан внутрішньої служби Омельчук Ярослава Ярославівна.