Народицький районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» інформує:

В Народицькому районному секторі філії Державної установи  «Центр пробації» у Житомирській області спільно з центром зайнятості було здійснено індивідуальний прийом засуджених до покарань, що не пов’язані з позбавленням волі

06.08.2019 року Народицьким районним сектором філії Державної установи “Центр пробації» у Житомирській області та Овруцькою районною філією Житомирського обласного центру зайнятості було проведено робочий захід з метою надання особам, що перебувають на обліку в Народицькому районному секторі консультаційної допомоги з питань працевлаштування.

В ході проведення індивідуального прийому начальником відділу активної підтримки центру зайнятості Тетяною Коркушко надано перелік вакансій підприємств та організацій в смт.Народичі та Народицькому районі, інформаційні бюлетні, ознайомлено з послугами, що надаються службою зайнятості. Роз’яснено порядок та нормативно-правову базу постановки на облік в центрі зайнятості осіб, що потребують допомоги з працевлаштування. Обговорено ряд проблемних питань серед яких, зокрема, вступ до закладів освіти для здобуття певної спеціальності, морально-психологічні особливості різного роду професій, працевлаштування засуджених осіб та особливості ринку праці 2019 року.

На майбутнє було визначено вектори співпраці в подальшому з метою допомоги засудженим у працевлаштуванні, розширення доступу клієнтів пробації до інформації про права та обов’язки у сфері реалізації права на працю.

Віталій Данюк, начальник Народицького районного сектору