Народиччина відзначила День Державного Прапора та День Незалежності України

День Державного Прапора та День Незалежності є основними державними національними святами України, адже прапор є невід’ємним символом будь-якої країни, а щодо незалежності – то український народ віками йшов до неї у своєму святому прагненні жити в вільній, незалежній країні, однак збулася ця мрія лише двадцять вісім років назад.

23 серпня, у переддень Дня Незалежності України, під час відзначення Дня Державного Прапора України, у Народичах пройшло велике святкове дійство, за участі перших осіб районної державної адміністрації, територіальної громади району та гостей свята з Брусилівщини.

У своєму вітальному зверненні до громади Народицького району голова районної державної адміністрації Віктор Пащук відзначив:  «Шановні мешканці та гості Народиччини! Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України! Для кожного з нас Україна починається з рідної домівки, села чи селища, рідного краю. Проте незалежно від того, де ми живемо, ким працюємо – всіх українців об’єднала єдина держава, єдина любов до України, яка живе в наших серцях. Усе, чим багата Україна і наш Народицький  край, складається із щоденної праці, знань і талантів кожного з нас.

Я щиро дякую всім за добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток і благоустрій  нашого краю, а значить, держави в цілому.»

Секретар Народицької селищної ради Олександр Прокопенко у своєму виступі зазначив, що тільки разом – наші спільні зусилля увінчаються успіхом. Крок за кроком, мить за миттю, рік за роком - і Україна стане сильною та процвітаючою  державою, про яку так мріяли тисячі наших славних предків,  Володимир Великий та Богдан Хмельницький, Тарас Шевченко та Іван Франко.

«Зичу кожній родині здоров’я і процвітання, миру і злагоди, щастя і добробуту, здійснення всіх світлих мрій та сподівань, успіхів у всіх життєвих справах! Зі святами вас! Добра Вам і душевного затишку!» побажав присутнім гість свята голова Брусилівської ОТГ Володимир Габенець

Програма великого районного свята була цікавою та різноманітною: свої вітання глядачам дарували артисти селищного Будинку культури, а також артисти Брусилівської громади які з вітальними художніми виступами завітали на святкування Дня незалежності до Народиччини.

http://nar-rda.gov.ua/fotogalereya/Більше фото у фотогалереї