На Народиччині перепоховали останки воїнїна Другої Cвітової війни.

У п’ятницю 19 квітня  у Народичах віддали данину пам'яті воїну другої світової війни -Матвієнко Григорію Ігнатовичу, жителю села Мар'янівка Народицького району, який багато років вважався пропавшим безвісті.

Його останки були виявлені під час проведення розкопок загоном «Примирення» в Кіровському районі Ленінградської області, і через 78 років були повернуті до рідної землі.

На зустріч зі своїм батьком приїхав син - Матвієнко Микола Григорович , який проживає в селі Ставки Радомишльського району Житомирської області . Також на мітингу були присутні онуки та правнуки загиблого Григорія Ігнатовича, голова райдержадміністрації Віктор Пащук , голова Народицької ОТГ Анатолій Леончук, представники Овруцького військового комісаріату, представники установ та організацій селища, громадськість.

Сьогодні ми проводжаємо в останню путь воїна , який віддав своє життя, захищаючи землю від фашистської навали. Він загинув за те, щоб ми могли сьогодні вільно жити на нашій землі і ростити дітей, за наше з вами майбутнє" – зазначив у своїй промові голова Народицької ОТГ Анатолій Леончук.