Моніторинг діяльності ЦНАП Народицької РДА

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 12.12.2017 року №429 «Про затвердження переліку надання адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг» (зі змінами)через ЦНАП надається 150 послуг, з яких: 54 послуги управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, 1 – Народицького районного сектору управління державної міграційної служби, 2 – Народицького районного управління Головного Управління Держпродспоживслужби у Житомирській області, 1 - Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Житомирській області, 27 послуг сектору з питань державної реєстрації Народицької райдержадміністрації, 52 – послуги Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, 12 - відділу у Народицькому районі ГУ Держгеокадастру у Житомирській області.