«Літо 2018»

На виконання п. 2.7 районної  Програми щодо виконання заходів Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на 2011-2016 роки,наказ служби у справах дітей обласної державної адміністрації від 27.05.2015 року №36 «Про проведення в районі профілактичних рейдів під час літніх канікул» та з метою посилення контролю за умовами проживання дітей, які перебувають у СЖО, виявлення дітей, які залишилися без догляду батьків, бродяжать та жебракують, запобігання правопорушенням та іншим негативним проявам у дитячому середовищі, а також попередження травмування та загибелі дітей.

Служба у справах дітей спільно спільно з представниками Народицького відділення Коростенського відділу Головного управління Національної поліції в Житомирській області та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проводить профілактичні рейди під час літніх канікул з метою виявлення дітей, які самовільно залишають сім`ї, бродяжать, жебракують.

В ході оперативно-профілактичних заходів здійснюємо перевірки місць масового відпочинку молоді, дискотек, кафе, нежилих ф запущених будинків, з метою виявлення дітей, які вживають спиртні напої, наркотичні та психотропні речовини та проводяться з ними та їх батьками відповідні профілактичні роботи.

Здійснюємо соціальний захист дітей, які перебувають у СЖО. Посилюємо контроль за станом їх утримання та виховання.

Вживаємо заходів до батьків, які не виконують обов`язків щодо виховання та утримання дітей, відповідно до діючого законодавства.

Служба у справах дітей сприяє оздоровленню дітей, особливо дітей, які перебувають на обліку як такі, що перебувають у СЖО.

Протягом II-го кварталу 2018 року 20 рейдів “Діти вулиці”, “Вокзал”,12 рейдів щодо додержання законодавства із захисту суспільної моралі та 13 рейдів у вечірній час, 5 рейдів «Літні канікули».