Компенсація вартості путівок на оздоровлення

Повідомляємо, що пунктом 12 Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.16 №864 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» передбачено, що громадяни, віднесені до категорії 1, та діти з інвалідністю забезпечуються путівками шляхом надання грошової допомоги відповідно до медичних показань з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб, у порядку черговості в межах бюджетних призначень.

Департаментом праці, соціальної та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації було здійснено розподіл путівок між районами та містами області.

Розподіл коштів на управління праці на 2018 рік

ВСЬОГО потреба на 2018 рік

Дорослі

Сума

Дитячі

Сума

УПСЗН Народицької РДА

306990,00

27090,00

334080,00

У поточному році можливо оздоровити лише 45 громадян, віднесених до категорії 1 (це 49% від потреби) та 2 дитини з інвалідністю (100%  від потреби).

Ті громадяни, які перебувають на обліку, але не отримають путівки в поточному році, зберігають право на забезпечення путівкою на наступний рік за умови поновлення медичної довідки 070/о, якщо строк дії попередньої закінчився.