Команда Народицької РДА посіла 3 місце у фінальних змаганнях ХХІ обласних спортивних ігор серед команд державних службовців

5 липня  команда державних службовців Народицькї райдержадміністрації на чолі з першим заступником голови Народицької РДА Оксаною Зоріною прийняла  участь у фінальних змаганнях за програмою ХХІ обласних спортивних ігор серед команд державних службовців обласної та районних державних адміністрацій, які відбулися у місті Баранівка. В зональних та фінальних змаганнях з п’яти видів спорту (волейболу, міні-футболу, тенісу настільного, шашок та швидких шахів) взяло участь 20 організацій – 387  учасників. На урочистому відкритті ігор учасників змагань привітали керівник апарату Житомирської облдержадміністрації Олексій Шатило, начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлана Гресь, голова відділення НОК України в Житомирській області Олександр Оніщук, голова фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" Борис Шевчик та керівництво району.

За результатами змагань команда Народицької райдержадміністрації зайняла 3 місце у загальнокомандному заліку серед 23 районних та обласної адміністрації.

Зокрема у командному заліку з  волейболу  команда Народицька РДА (Ковальчук Степан, Євдоченко Роман, Комарчук Василь, Загоровський Вадим, Карась Олександр, Кучер Василь, Коломиєць Микола, Хмельовський Ілля, Мельник Андрій) посіла 3 місце, з тенісу настільного  3 місце ( Ковальчук Ольга), з швидких шахів 2 місце (Мисюк Віктор), з шашок  3 місце (Євдокименко Олександр).

Вітаємо переможців.