В районі відбулися заходи до Дня памяті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави

Сьогодні 29 серпня у День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави керівник апарату РДА Юрій Кравченко разом з заступником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олександром Карась відвідали родини наших земляків які загинули на сході України в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. При цьому передали близьким продуктові набори, поспілкувалися про нагальні проблеми сімей героїв та відвідали могили наших земляків Ярослава Мялкіна та Ігоря Юрченка де  поклали квіти та поминули хвилиною мовчання.

«Ми завжди пам’ятатимемо наших героїв. Їхній подвиг має нагадувати нинішнім та майбутнім поколінням про велику ціну за волю на незалежність України», – зазначив керівник апарату райдержадміністрації Юрій Кравченко.

Довідково: 29 серпня 2014 року розпочався вихід українських військових з оточення під Іловайськом на Донбасі. Регулярні частини збройних сил Росії, що вторглися до України, обстріляли коридор, яким, за домовленістю, мали виходити українські бійці. За офіційними даними, тоді загинули 366 українських військових і правоохоронців, 429 були поранені, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти.