Інформація для осіб, які користуються субсидією

Доводимо до відома громадян району, які користуються субсидією на житлово-комунальні послуги на опалювальний період та використовують природний газ/електричну енергію для індивідуального опалення, що дана субсидія відповідно до абзацу 2 пункту 14 постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого  та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами) розраховується з 16 жовтня по  15  квітня  включно.

Також повідомляємо, що після   закінчення   строку   отримання  субсидії управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації буде самостійно здійснено   розрахунок   субсидії   на   наступний   період для домогосподарств,  які  отримували  субсидію у попередньому періоді (крім  орендарів  житлового  приміщення,  осіб, яким субсидія була призначена  за  зареєстрованим  місцем  перебування,  та осіб, які звертаються  за  субсидією на придбання скрапленого газу, твердого та  рідкого  пічного  побутового  палива).

У разі отримання інформації про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (на сьогоднішній день становить 340,00 грн.), субсидія  на  наступний строк не призначається.

Якщо  протягом  двох місяців з дати інформування про непризначення субсидії  на  наступний  строк громадянин документально підтвердив сплату  заборгованості   або   укладення  договору  про  її реструктуризацію, або оскарження заборгованості в судовому порядку (у тому числі до винесення рішення судом), субсидія призначається з  дати  закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку - з місяця,  в  якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості  або укладення договору.

При виникненні додаткових питань стосовно призначення субсидії, просимо звертатись на «Гарячу телефонну лінію» управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  2-12-68.

УПСЗН Народицької райдержадміністрації