Інформація 101

Всього з початку поточного року службою Цивільного захисту по лінії „101” отримано 2002 повідомлення про виникнення подій різного характеру на території області. Наслідки надзвичайних подій та ситуацій призвели до загибелі 209 осіб, що на 3% менше кількості загиблих в порівнянні із аналогічним періодом минулого року (2017 рік – 215 осіб).

В результаті оперативно вжитих заходів ліквідовано 1013 пожеж, врятовано 23 особи. Внаслідок пожеж загинуло 48 осіб. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість пожеж менше на 2% (1054), кількість загиблих менше на 21 особу у порівнянні з минулим роком (в 2017 році загинуло 69 осіб)

В Народицькому районі з початку року виникло 23 пожежі, 14 із них в житловому секторі. Пожежами знищено та пошкоджено 18 будівель та споруд різного призначення та завдано збитків громадянам на суму 246 тис. грн. Основними причинами пожеж були порушення правил влаштування пічного опалення та необережне поводження з вогнем.

Народицький районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області нагадує: Будьте уважні та обережні у поводжені з вогнем та електричними приладами.

Провідний інспектор сектору ДСНС Олексій Карась