Голова РДА Ярослав Можар прийняв участь у нараді по питаннях бжолярства

Сьогодні, 6 лютого голова райдержадміністрації Ярослав Можар прийняв участь у нараді на якій розглядалися питання застосування пестицидів, агрохімікатів та захворювання бджіл, реєстрація та паспортизація пасік.

Нараду проводила начальник Народицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Роза Борисюк, присутніми були перший заступник голови РДА Олександр Краснобокий, Провідний спеціаліст відділу фітосанітарної безпеки карантину рослин Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області Юрій Старовойт, в. о. начальника Народицької РДЛВМ Олег Крапивницький Олег, Начальник відділу інфраструктури, енергетики та захисту довкілля, молоді та спорту Микола Коломиєць, керівники агропідприємств, пасічники району.

У ході наради було розглянуто  найактуальніше питання у даному напрямку  – це недопущення отруєння бджіл отрутохімікатами та про безпеку бджіл при застосуванні пестицидів. Також на нараді було оголошено, що планується  створити у Народицькому  районі спілку бджолярів при зборі всіх пасічників району.

Голова РДА Ярослав Можар у ході наради зазначив: - «Дотримання правил та вияв взаємоповаги один до одного – є гарантом плідної співпраці сільськогосподарських підприємств та пасічників. Така взаємодія забезпечить не лише відсутність судових тяжб щодо відшкодування завданої шкоди, а й буде корисним обом сторонам: пасічнику – мед, пилок та здорових бджіл, власнику сільськогосподарського підприємства – підвищення врожайності сільськогосподарських культур, а пересічним мешканцям – якісну продукцію».