Фонд громади Житомирра запрошує жителів Житомирської області до участі у грантовій програмі з підтримки самозайнятості

Організатор програми у Житомирській області – Фонд громади Житомира у співпраці із Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, що діє через Міністерство з міжнародного розвитку (DFID).

Розміри грантів: для самозайнятості – 625 фунтів стерлінгів. Гранти надаються у вигляді обладнання.

До участі у програмі запрошуються:

• внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму віком 18 – 60 (жінки та чоловіки), які проживають на теренах Житомирської області (можливі виключення);
  • місцеві мешканці з Житомира та Житомирської області віком 18 – 60 (жінки та чоловіки).

До участі у програмі запрошуються також учасники та ветерани АТО, а також люди із інвалідністю.

Вимоги до учасників:

• вже розпочав свій проект або хоче стартувати власний бізнес;

Як долучитися до проекту?

• Зателефонувати до Фонду громади Житомира та подати коротку заявку на співбесіду: тел: 093-718-64-27 (Марина), 050-712-59-70 (роб), 0412 46-10-86 (роб), 068-991-64-63 (Вікторія).
  • Завітати до офісу Фонду громади Житомира для короткої бесіди та заповнення анкети учасника.

Надати копії наступних документів:

• довідки ВПО (лише для переселенців);
  • усіх сторінок паспорту та ідентифікаційного коду.

УВАГА! Заявки приймаються до 04 вересня 2017 року!

*Передбачається конкурсний відбір кандидатів на участь у програмі.

Відібрані учасники візьмуть участь у тренінгу із підготовки бізнес-плану, який відбудеться 07-08 вересня 2017 року у Житомирі. Захист бізнес-планів відбудеться 13 вересня 2017 року.

З деталями програми можна ознайомитися на сайті Представництва МОМ в Україні.