"ДЖУРА- ПРИКОРДОННИК 2018"

З 10 по 18 серпня 2018 року  у  Кінологічному навчальному центрі  Державної прикордонної служби України ,що у місті  Великі Мости на Львівщині проходив Всеукраїнський вишкіл «Джура-Прикордонник 2018».

Участь  у Всеукраїнському  дитячо-юнацькому військово-патріотичному вишколі «Джура – Прикордонник» взяли  участь більше 450 осіб з прикордонних районів ( 18 областей) і районів,через які проходить розмежувальна лінія з окупованими і непідконтрольними  районами.  Джура – Прикордонник має три мети: виховати справжніх патріотів  України, підготувати дітей до захисту своєї держави  та  профорієнтаційна робота ( показати роботу прикордонників зсередини, щоб в майбутньому діти обрали саме цю професію).

Протягом 10 днів з юними вихованцями проводились навчальні стрільби, практичні навчання з тактичної медицини,показові виступи кінологів зі справжніми собаками, відвідування відділу прикордонної служби «Рава - Руська» та  музею навчального центру , демонстрація техніки та озброєння, що перебуває на озброєнні Державної прикордонної служби України.

Проведення вишколу сприяє активному залученню молоді до національно-патріотичного виховання,формуванню високих моральних цінностей на прикладі кращих бойових традицій охоронців кордону Української держави.

Підготовка громадських активістів,які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура») «Джура-Прикордонник» спрямована на підготовку інструкторів-вихователів із різних прикордонних районів України для організації та проведення на місцях національно-патріотичних та військово-спортивних ігор для молоді, у т.ч. Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») за додатковим напрямком «Джура-Прикордонник». Учасників вишколу привітали державний секретар Міністерства молоді та спорту України  Олег Немчінов, який зазначив,що з кожним роком національно-патріотичне виховання стає все більш важливим. Тому такий захід має неабияке значення для єдності української молоді. У церемонії закриття взяли участь Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, представники Державної прикордонної служби.

Сектор СМС РДА