До відома громадян, які користуються пільгами та субсидіями на житлово-комунальні послуги!!!

Повідомляємо, що відповідно до Положення про порядок  призначення та надання населенню субсидій для відшкодування  витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 р. № 848 (зі змінами): «субсидія  для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного  побутового  палива  призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян.»

  Також вищезазначеним Положенням передбачено що: «у   сільській   місцевості   приймання   заяв  з необхідними документами для призначення субсидій та передачу їх відповідним структурним підрозділам з питань соціального захисту населення здійснюють уповноважені особи, які визначаються виконавчими органами сільських і селищних рад.»
  Враховуючи зазначене надаємо перелік уповноважених осіб, які визначені Народицькою селищною радою для прийняття відповідних заяв та передачі їх до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації:

 

Населений пункт

Уповноважена особа

1

с.Базар, с.Рудня Базарська, с.Великі Миньки, с.Колосівка, с.Листвинівка.

в.о.старости, Будько Олександр Васильович

2

с.Болотниця, с.Червоне

в.о.старости, Бондарчук Тетяна Павлівна

3

с.В’’язівка, с.Слобода В’’язівка, с.Липлянщина

в.о.старости, Фомичева Галина Миколаївна

4

с.Межиліска,с.Карпилівка, с.Осика, с.Голубієвичі, с.Буда-Голубієвичі,с.Вила,с.Недашківка,

с.Васьковиці, с.Заводне.

в.о.старости, Романенко Тетяна Миколаївна

5

с.Новий-Дорогинь,с.Одруби,

с.Славенщина,с.Яжберень.

діловод, Дідух Оксана Миколаївна

6

с.Норинці,с.Клочки,с.Оржів, с.Савченки.

в.о.старости, Бученко Лідія Іванівна

7

с.Сухарівка,с.Бродник.

в.о.старости,

Наумова Оксана Миколаївна

8

с.Закусили,с.Бабиничі.с.Жерев.

в.о.старости,

Ярошенко Тетяна Яківна

9

с.Залісся,с.Давидки.

в.о.старости,

Гаврильчук Віктор Володимирович

10

с.Ласки.

в.о.старости,

Печкар Григорій Іванович

11

с.Старий – Дорогинь,с.Снитище,

с.Латаші.

в.о.старости,

Фоміна Валентина Іванівна

12

с.Радча,с.Нова Радча,с.Грезля,

с.Стара Радча,с.Тичків,с.Вільхова,

с.Ровба.

діловод,

Невмержицька Ірина Євгенівна

13

с.Селець.

діловод,

Таценко Тетяна Василівна

14

с.Гуто-Мар’’ятин,с.Славковиці,

с.Рубежівка,с.Старий Кружіль,

с.Сингаї.

діловод,

Вознюк Таїса Володимирівна

15

с.Мотійки,с.Христинівка.

діловод,

Напраснікова Валентина Олександрівна

16

с.Ганівка, с.Гута-Ксаверівська,

с.Калинівка, с.Лозниця, с.Любарка,

с.Розсохівське, с.Рудня-Кам’’янка.

діловод,

Вдовиченко Галина Іванівна

 

УПСЗН Народицької РДА