До відома фізичних осіб підприємців

Повідомлення для ФОПів, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку!

22.07.2020 р. Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Відповідно до зазначеної постанови з 01.09.2020 р. завершено програму щодо виплати допомоги на дітей згідно Порядку виплати допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 р. № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми».

Враховуючи вищезазначене, заяви про призначення допомоги на дітей, які будуть надходити до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації після 31.08.2020 р. не приймаються до опрацювання.

УПСЗН Народицької РДА