ДО УВАГИ ПІЛЬГОВОЇ КАТЕГОРІЇ ГРОМАДЯН

Уряд дозволив пільговикам переходити на готівку в будь-який час,  управління праці та соціального захисту населення Народицької районної державної адміністрації нагадує, що з 1 жовтня 2019р. відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №373 “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі” запроваджено надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі ( готівковій або безготівковій).

Виплата розрахованої суми пільги здійснюється автоматично у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок Мінсоцполітики в АТ «Ощадбанк».

Для отримання пільги в грошовій формі пільговику необхідно було подавати відповідну заяву  органів соціального захисту населення тільки до 15 жовтня та до 15 травня.

У зв’язку з чисельними зверненнями пільговиків та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Кабінет Міністрів України 27.12.2019 р. постановою №1123 вніс зміни до Порядку надання пільг на оплату житлово- комунальних послуг у грошовій формі. Зокрема, даною постановою скасовано обмеження щодо подання пільговиками заяви на грошову готівкову форму виплат до 15 жовтня (15 травня) на опалювальний (неопалювальний) сезон.

Починаючи з 01 січня 2020 року пільгові категорії українців зможуть перейти на готівкову грошову форму виплат на житлово-комунальні послуги у будь-який час, подавши відповідну заяву до органів соціального захисту населення, у якій мають бути вказані реквізити поточного рахунку, відкритого в установі уповноваженого банку.

У такому випадку пільга у грошовій готівковій формі буде надаватися шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку з місяця, що настає за місяцем подання заяви.

У разі виникнення додаткових питань пропонуємо за роз’ясненнями звертатися до спеціалістів  управління праці та соціального захисту населення Народицької райдержадміністрації (каб. №3) за номером телефону: 2-12-50

Начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Оксана БЕЗСМЕРТНА