До уваги отримувачів всіх видів соціальної допомоги!

На протязі 2017 року соціальним інспектором управління праці та соціального захисту населення Народицької РДА, при вибірковій перевірці особових справ отримувачів всіх видів соціальної допомоги, було виявлено 10 фактів подачі недостовірної інформації в декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги. При перерахунку даних особових справ, сума надміру нарахованих та виплачених коштів, які підлягають поверненню становила 2 523,99 грн. Дана ситуація виникла внаслідок того, що  дані громадяни не вказали дохід отриманий від здачі в оренду земельного паю, який знаходиться за межами району. Враховуючи викладене, управління праці та соціального захисту населення Народицької РДА повідомляє громадянам району, що при зверненнях за призначенням житлових субсидій та інших державних допомог необхідно надавати повну та достовірну інформацію в заяві та декларації.

Нагадуємо, що при управлінні працює телефон гарячої лінії 2-12-68, де можна отримати будь-які консультації з питань призначення та виплати всіх видів соціальної допомоги.

Головний спеціаліст УПСЗН Народицької РДА  Шевчук О.Я.