До уваги громадян!

Відповідно до постанови КМУ від 11.03.2020 №211 та на виконання пункту 19 протоколу №2 від 10.03.2020 року позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої короновірусом COVID 19» та на виконання протоколу №3  від 12.03.2020 року позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, протоколу засідання оперативного штабу «Щодо запобігання занесенню і поширенню випадків COVID 19» №1 від 13.03.2020 року, розпорядження голови облдержадміністрації №16вд від 18.03.2020 року «Про запровадження дистанційної роботи на період карантину» обмежується проведення особистих прийомів громадян та тимчасово запроваджується дистанційна робота працівниками ЦНАП.

Громадянам, які мають бажання звернутися до Центру надання адміністративних послуг за отриманням адміністративних послуг прохання звертатися на офіційну електронну адресу nar.chnap@ukr.net.