До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 року № 854 управління праці та соціального захисту населення Народицької районної державної адміністрації Житомирської області до 15 жовтня 2017 року буде проводити прийом документів для взяття на облік та забезпечення в наступному році путівками шляхом надання грошової допомоги громадян, віднесених до категорії 1, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

Для взяття на облік для забезпечення путівкою шляхом надання грошової допомоги

-громадянам, віднесеним до категорії 1, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи необхідно надати такі документи:

1.Заява

2.Довідка для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою №070/о

3.Копія посвідчення громадянина, віднесеного до 1 категорії (із вкладкою)

4.Копія паспорта

-дитині з інвалідністю та одному з батьків, або особі, яка їх замінює, необхідно надати такі документи:

(на дитину)

3.Копія свідоцтва про народження або копія паспорта дитини

4.Копія посвідчення та вкладки дитини

5.Копія паспорта одного з батьків або особи, яка їх замінює

6.Довідка для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою №070/о

на одного з батьків або особу,яка їх замінює (у разі наявності)

7.Копія посвідчення одного з батьків або особи, яка їх замінює (у разі наявності)

8.Копія паспорта одного з батьків або особи, яка їх замінює

9.Довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб

У разі подання заяви за місцем проживання, відмінним від зареєстрованого, додатково подається видана органом соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання  довідка про те, що громадянин, віднесеений до категорії 1 або дитина з інвалідністю не перебувають на обліку для забезпечення путівкою.

За бажанням громадянина, віднесеного до категорії 1, одного із батьків дитини з інвалідністю, або особи яка їх замінює, у разі від відмови від отримання санаторно-курортного лікування або відпочинку виплачується грошова компенсація у розмірі середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється Кабінетом Міністрів України щороку.

Для виплати грошової компенсації

2.Довідка (форма 70/о)

3.Копія паспорта

4.Копія посвідчення та вкладка

-батькам дитини з інвалідністю, або особам, які їх замінюють, необхідно подати наступні документи:

1.Заява

2.Довідка (форма70/о) (на дитину)

3.Копія свідоцтва про народження або копія паспорта дитини

4.Копія посвідчення та вкладки дитини

5.Довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб

У разі подання заяви за місцем проживання, відмінним від зареєстрованого, додатково подається видана органом соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання  довідка про те, що громадянин, віднесеений до категорії 1 або дитина з інвалідністю не перебуває на обліку для забезпечення путівкою.

За більш детальною інформацією звертатись за тел.2-16-48

Головний спеціаліст відділу соціального захисту громадян,  які постраждали внаслідок Чорнобильської  катастрофи  В.М.Комарчук