ДНЗ "Сонечко" відсвяткував 58 річницю

Сьогодні, у День знань 1 вересня, Народицький дошкільний навчальний заклад «Сонечко» відсвяткував 58-річницю. Вік, що складає 58 років — це мало чи багато? Для людини це більша  половина життя, а для дитячого садка ціла історія. За 58 років “Сонечко” випустив не одну тисячу дітей. У кожного з них свій характер і свої звички. Деякі з тих дітей, які у свій час вийшли з «Сонечка», тепер водять сюди своїх малюків. Так народжується історія закладу.

Привітати колектив та вихованців закладу зі святом сьогодні завітали до «Сонечка» голова Народицької РДА Ярослав Можар, Директор Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корінна, перший заступник голови РДА Олександр Краснобокий, керівник апарату РДА Юрій Кравченко.

Голова РДА Ярослав Можар  побажав колективу невичерпних творчих сил і натхнення для подальшого розвитку дошкільного закладу. А малим вихованцям «Сонечка» – здійснення найнездійсненніших мрій, щирих посмішок та завжди веселого настрою.

«Дуже гарна традиція – відзначати день народження свого дитячого садка. Адже діти – це наше майбутнє, для них ми повинні жити, творити, дарувати їм щастя, розваги. Дитячий садок — це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. Я вірю, що заклад переживе ще не одну славну дату. А добрі справи, які зроблено за ці роки, будуть справжнім скарбом для наступних поколінь педагогів», — зазначила Директор ЖОЦЗ Галина Корінна.

Голова РДА Ярослав Можар та Директор ЖОЦЗ Галина Корінна подарували «Сонечку», в честь такого гарного свята, цінні подарунки.

 Більше фото у фотогалереї