Дитяче відділення ЦРЛ офіційно відкрито

Головний лікар Марія Пащук подякувала всім, хто долучився до оновлення дитячого відділення, і всім тим, хто приклав свої зусилля, аби відділення стало не просто гарним, а комфортним для найвибагливіших пацієнтів –  діточок.

Марія Іванівна зазначила, що ремонт був дуже серйозний, розпочався ще в жовтні 2016 року  і тривав до цього часу через великий об’єм робіт. Кошти  в сумі  946028 на ремонт було виділено Баварською благодійною організацією “Акція Чорнобиль”. Нині реконструйоване дитяче відділення – це світлі, зручні і, найголовніше, теплі палати, оскільки під час ремонту були замінені старі вікна, вистелено нове покриття на підлозі, відремонтовано систему опалення, водовідведення, а також відремонтовано санвузли. Крім того, у палатах стоять зручні меблі (які також були надані у вигляді гуманітарної допомоги керівником благодійного фонду  Йозефом Циглєром), естетично оформлено коридори.

Не залишилась осторонь і місцева влада. Завдяки селищній раді, яка виділила більше 50 000 грн., у відділенні було встановлено сучасну пожежну сигналізацію та проведено ремонт мережі тепловодопостачання.

До вітань долучилися секретар селищної ради Олександр Прокопенко та керівник апарату РДА Юрій Кравченко, які висловили щиру вдячність за проведену роботу як благодійнику так і головному підряднику. Посадовці побажали дітям і медичному персоналу усіляких гараздів у житті і, найголовніше – міцного здоров’я.

Отець Володимир провів освячення оновленого дитячого відділення.

А в проміжках між вітаннями вихованці ДНЗ “Сонечко” та учні молодших класів гімназії порадували гостей та всіх присутніх  невеличкою концертною програмою.

Марія Іванівна вкотре по-дякувала  гостям за чудовий подарунок і запропонувала разом перетнути святкову стрічку.  Безумовно медикаментозне лікування, а особливо інтер’єр схожий на казку сприятиме швидшому одужанню хворих дітей.

Світлі і затишні кімнати,  яскраві наліпки на стінах,  казкові герої  з улюблених  дитячих  творів, загалом дизайн за  вищими європейськими  стандартами   вразив гостей і залишив найкращі враження.

А для створення затишного інтер’єру Доктор Йозеф Циглєр  подарував світлини дітей із зони відчудження, а  від себе з дружиною триптих “Котяча сім’я”.