30 вересня – День усиновлення.

Дорогі друзі! 30 вересня – День усиновлення.

Щиро вітаємо із святом родинного затишку та дитячої надії, всіх,  хто причетний до цього свята - усиновлювачів,  опікунів,  піклувальників!

Це день радості тисяч і тисяч дівчаток і хлопчаків, які знайшли щастя у люблячих і турботливих родинах. Чужих дітей на землі не буває і кожен, хто має змогу, повинен зробити все необхідне для того, щоб діти зростали у любові. Хай в Україні будуть лише щасливі діти!!! Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні

Хочемо висловити слова щирої подяки кожній родині, яка усиновила дитину, взяла її на виховання, кожному з опікунів та піклувальників, чий дім став рідною оселею для дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними ваші діти.

Бажаємо Вам крокувати по життю з Вірою, Надією, Любов’ю та Мудрістю!Сил, натхнення, терпіння! Пам’ятайте, що посаджені зерна добра й любові в дитячих душах обов’язково проростуть пишним цвітом! . Хай щедрість та милосердя ваших душ примножується з кожним днем! Зичимо всім здоров’я, добра та благополуччя!

З повагою служба у справах дітей Народицької райдержадміністрації