День народження Житомирської області

22 вересня в Житомирському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги відзначили 80-річчя з дня утворення Житомирської області.

На урочистостях  була присутня і наша делегація від Народиччини на чолі з головою райдержадміністрації Віктором Пащуком та головою селищної ради Анатолієм Леончуком.

Як одна велика родина, ми зібралися всіма районами, аби відсвяткувати спільний День народження – 80 років нашої області. І символічно те, що день утворення Житомирщини ми відзначаємо одразу ж після Міжнародного дня миру! Наша область – земля жита і миру.

Із такими словами голова облдержадміністрації Ігор Гундич привітав житомирян та запрошених гостей із Днем області,

Голова ОДА наголосив на тому, що Житомирщина – це область героїв – військовослужбовців 95 десантно-штурмової, 26 артилерійської, 30 механізованої бригад, 199 навчального центру та найбільш відомих в Україні волонтерів.

«Символічно, що день утворення Житомирщини ми відзначаємо одразу ж після Міжнародного дня миру! Наша область – земля жита і миру. Нам по праву є чим і ким пишатися! Маю надію, що сьогоднішнім святом ми започаткуємо щорічний День області. І хочу, щоб після нашої зустрічі кожен дізнався трошки більше про нашу область, відкрив для себе щось нове, знайшов сотні причин пишатися тим, що ми – житомиряни. З Днем області нас!», – привітав присутніх Ігор Гундич.

До привітань також приєднався голова обласної ради Володимир Ширма.

На урочистостях урочисто вручили 23 кришталеві мальви. Їх передали кращим представникам районів, серед яких були науковці, підприємці, освітяни, медики, спортсмени.

Отримати кришталеву мальву для Народиччини була удостоєна учениця 10 класу Народицької гімназії Ніконенко Власта.

Вітатали нагороджених та присутніх Ірина Шинкарук, хорова капела «Орея», клуб спортивного танцю «Естет», артисти Бердичівського цирку, відомі Бовсунівські бабусі та етно-рок гурт «TaRuta».