Друга субота вересня - День фізичної культури та спорту.

Вже стало доброю традицією у другу суботу вересня відзначати свято  усіх прихильників здорового способу життя, спортсменів, фізкультурників, ветеранів спорту – День фізичної культури та спорту.

В навчальних закладах у вересні  проводяться Олімпійські тижні, Олімпійські уроки з метою  виховання стійких навичок здорового способу життя, бажання займатися фізкультурою, оздоровчими  вправами, різними видами спорту.

За всіх часів і у  всіх народів саме міцні духом і тілом  люди складали  ядро суспільства, адже фізична культура та спорт не лише дають здоров’я, вони загартовують  характер і волю.

Наше спільне завдання – залучати до  занять фізкультурою і спортом якнайбільше дітей та молоді, їх батьків, тобто підтримка  фізкультурно-спортивного руху – це пріоритетне завдання органів влади та місцевого самоврядування.

Шановні школярі та студенти, спортсмени, тренери, викладачі фізичної культури, ветерани та шанувальники спорту!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту – свята  здорових, сильних, гарних та цілеспрямованих людей!

Бажаємо Вам усім  фізичного здоров’я та комфортного олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у реалізації всіх задумів і мрій!

Сектор сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації