Через блискавку загорілася школа

 29 липня 2020 року о 19 год 10 хв. на пункт зв’язку 14 ДПРЧ надійшло повідомлення про пожежу будівлі Ласківської ЗОШ І-ІІІ ст відділу освіти Народицької селищної рад 

 На місце події направлено відділення підрозділу. По прибутті до місця виклику було встановлено, що в покрівлю школи під час зливи влучила блискавка, внаслідок чого виникла пожежа дерев’яних конструкцій покрівлі. Силами працівників школи та за допомоги односельчан було вчасно розпочато ліквідацію пожежі наявними в приміщеннях школи вогнегасниками та водою, що забезпечило швидку ліквідацію пожежі та не призвело до значних матеріальних збитків. В результаті пожежі вогнем було пошкоджено дерев’яних конструкцій покрівлі та шифер на площі 6 м.кв.

 Звертаючись до керівників підприємств, установ та організацій району, просимо приділити увагу виконанню всіх запропонованих приписами органів державного нагляду (контролю) заходів, щодо забезпечення надійного протипожежного захисту підконтрольних об’єктів, та забезпечити проведення навчання працівників діям на випадок виникнення пожежі.