Центр пробації інформує:

Народицький  районний сектор філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області виконує покарання, не пов’язані з позбавленням волі. Одним із таких видів є громадські роботи. Цей вид покарання полягає у виконанні засудженим суспільно-корисної праці. Ця форма праці є безоплатна, спрямована на виправлення та ресоціалізацію.   У більшості випадків робота зводиться до благоустрою та прибиранню територій, надання допомоги у ремонті приміщень, які знаходяться на балансі Народицької об’єднаної територіальної громади.   На даний час на обліку в Народицькому  районному секторі перебуває 2 засуджених до покарання у вигляді громадських робіт. За ухилення від відбування кримінального покарання у вигляді громадських робіт згідно ст.389 ч.2 КК України передбачено арешт  на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років. За останні 12 місяців Народицьким районним сектором ДУ «Центр пробації» у Житомирській області щодо 2 громадян, які перебували на обліку були направлені матеріали за ст.389 ч.2 КК України. На даний час в судовому порядку розглянуто одне з них і рішенням суду став арешт терміном на 1 місяць та направлено для відбуття в місця позбавлення волі.. Тож районний сектор закликає відповідально ставитись, до відбуття покарання, якісно та старанно відпрацьовувати громадські роботи аби не бути притягнутим до кримінальної відповідальності.

Старший інспектор Народицького районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області майор внутрішньої служби  Омельчук Ярослава Ярославівна