Центр пробації інформує:

12 березня в Народицькому районному секторі філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області спільно з Народицьким бюро правової допомоги в рамках дії дистанційного консультативного пункту було надано безоплатну первинну правову допомогу особам, що перебувають на обліку в Народицькому РС. Також засудженим було наголошено, що вони мають право отримати правову інформацію, юридичну консультацію, допомогу у складанні заяв, скарг та інших документів правового характеру та допомогу в представництві інтересів. Із особами, що перебувають на обліку в Народицькому РС було проведено тематичну бесіду щодо донорства крові  та обговорено його практичні    соціально – правові аспекти, а також надано контактну інформацію для можливості звернення на майбутнє.