Центр пробації інформує:

На початку поточного місяця за участю старшого інспектора Народицького районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області, відбулося засідання спостережної комісії Народицької районної державної адміністрації. На засіданні комісії було розглянуто ряд питань, серед яких поведінка засуджених, що перебувають на обліку в районному секторі, вирішення соціально – побутових проблем таких засуджених, покращення стану їх здоров’я та визначення векторів впливу на зміну прокримінального мислення даної категорії осіб.  В ході засідання заступник голови спостережної комісії; представники КНП «Народицька лікарня» Народицької селищної ради; центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Народицької селищної ради; Народицького відділення поліції висловили своє бачення вирішення вищезазначених питань та методи їх практичної реалізації.