Cанаторно-курортного лікування для учасників антитерористичної операції та сімей загиблих учасників АТО

Учасники антитерористичної операції та сім`ї загиблих учасників антитерористичної операції мають змогу отримати послуги із санаторно-курортного лікування в санаторії «Дениші» відповідно до Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників анти терористичної операції, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення анти терористичної операції на територію Житомирської області у 2018 році, яка затверджена рішенням обласної ради від 21.12.2017 № 874.

Рішення про направлення постраждалої особи до санаторію «Дениші» приймається комісією обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського Житомирської обласної ради. (м. Житомир, вул Червоного Хреста, 3, каб. 221)

Перелік документів, що подаються на розгляд комісії: заява встановленого зразка, копія паспорта копія довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків, документ, що засвідчує участь у антитерористичній операції, для лікування та медичної реабілітації – направлення комунальних закладів охорони здоров’я за місцем проживання, медичних санітарних частин військових формувань, для санаторно-курортного лікування – довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування (Форма № 070/о), затверджену наказом Міністерства охорони здоров’я України 14.02.2012 № 110.

Комісією, згідно з результатами розгляду наданого пакету документів та проведеного обстеження, видається направлення до профільного закладу з рекомендованим планом лікування або санаторно-курортних послуг.

Примітка: особи, що бажають скористатися лікуванням у санаторії «Дениші» в рамках вищезазначеної Програми, не зможуть отримати послуги із санаторно-курортного лікування згідно Порядку  використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням», затвердженого постановою КМУ від 31.03.15 № 200.

За більш детальною інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Народицької РДА, за адресою смт.Народичі вул. Свято-Миколаївська,136. тел. 21250