"16 днів проти насильства"

26 листопада поточного року в ході проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" було організовано круглий стіл на базі Народицького ВП Коростенського ВП ГУНП в Житомирскій області за участю начальника Народицького ВП - Савлука С.І., заступника начальника Народицького ВП - Солодчука В.П., інспектора з ЮП - Данюк М.М, начальника РС з питань пробації - Данюк В.І., начальника ССД Народицької РДА - Кравчук В.М.та  директора ЦСССДМ Народицької селищної ради - Мойсеєнко О.В, де були обговорені питання стосовно дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей по причині скоєння над ними насильства, затверджено алгоритм співпраці, заплановані заходи щодо попередження жорстокого поводження та насильства над дітьми.
З метою протидії домашнього насильства, цього ж дня було здійснено рейд обстеження умов проживання  сімей, які перебувають на обліку в СЖО.