15 сходинку рейтингу посів Народицький район на тлі області

За результатами моніторингу та оцінки результативності діяльності райдержадміністрації за І квартал 2019 року, які здійснено відповідно до доручення голови ОДА від 24.02.2016 № 0931/42/2-16 «Щодо проведення моніторингу та оцінки результативності діяльності районних державних адміністрацій та виконкомів рад міст обласного значення» Народицький район посів 15 місце серед районів області при цьому піднявшись на 4 сходинки проти відповідного періоду 2018 року.
        Оцінка проведена за 23 показниками, визначеними у додатку 1 до Доручення, що характеризують ситуацію у соціально-економічному розвитку районів та міст обласного значення за 5 напрямами (економічна ефективність, інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця, фінансова самодостатність, ефективність ринку праці та розвиток інфраструктури).

Діяльність районної державної адміністрації за січень-березень 2019 року оцінена так:

За напрямом «Економічна ефективність» район посів 14 місце (10 місце - минулий рік).

За напрямом «Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця» район зайняв останнє 28 місце (20 місце).

За напрямом «Фінансова самодостатність» район займає 9 місце (8 місце).

За напрямом «Ефективність ринку праці» район займає 10 місце (18 місце).

За напрямом  «Розвиток інфраструктури» район займає 20 місце (26-28 місце).