101 повідомляє

Одною і найпоширенішою причиною пожеж та загибеллю людей на них є необережність під час куріння. При цьому, більшість потерпілих від вогню - це особи в стані алкогольного сп'яніння. Паління напідпитку і традиційну нездатність в такому стані контролювати ситуацію – і є усі причини для трагедії. Найстрашніше, що п'яні курці представляють небезпеку не лише для власного життя, а і для оточення, що може завдати непоправного збитку.

Подібний випадок трапився 06 вересня  2018 року в с. Давидки.

Так, в 00 год 04 хв. 07.09.2018 р. на пункт зв’язку 14 ДПРЧ смт Народичі  надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в Давидки (відстань до місця виклику становить 23 км.). По прибутті до місця виклику та проведеною розвідкою було встановлено, що вогнем повністю було охоплено приміщення житлового будинку, покрівлі та веранди, вогонь швидко поширювався.

Житловий будинок гр. Дробязко А.І. був виконаний із дерев’яних конструкцій, обкладений цеглою, покрівля шиферна по дерев’яній опалубці, перекриття дерев’яне.

Пожежу вдалося ліквідувати лише о 08 год. 02 хв. В результаті вогнем було знищено житловий будинок. Під час розбирання конструкцій  в одній з кімнат було виявлено обвуглений  труп господарки будинку.

Проведеною перевіркою за фактом пожежі було встановлено, що  ймовірною причиною виникнення пожежі стала необережність під час паління в приміщенні веранди сином господарки Белоусом Г.Л., який в результаті пожежі отримав опіки та перебуває на лікуванні в Народицькій ЦРЛ.

Отже, щоб лихо не прийшло до вашої оселі, зробіть своєчасні висновки і будьте уважними та обережними. Не паліть у ліжку, слідкуйте за станом приладів опалення, не допускайте використання електрообігрівальних та нагрівальних приладів саморобного виготовлення, дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час користування ними, а при виявленні вогню чи запаху диму негайно телефонувати за телефоном 101.

Головний інспектор Народицького РС УДСНС України у Житомирській області майор служби цивільного захисту Ю.А. Казьмірик