101 інформує:

В спекотний період  різко збільшилась кількість пожеж на території району. Лише  впродовж останнього місяця літа зареєстровано 9 викликів на  пожежі. Із них 6 пожеж трапилось в природних екосистемах.  3 пожежі виникли в житловому секторі. Так, 16 серпня та 26 серпня виникли загорання в покинутих будинках в с. Норинці та смт Народичі. Пожежі своєчасно були ліквідовані співробітниками підрозділу 14 ДПРЧ, нанесені мінімальні втрати.

22 серпня сталося загорання в господарській будівлі у  с. Залісся. На момент прибуття до місця виклику рятувальників вогнем було охоплено господарську будівлю всередині якої зберігалося сіно, вогонь перекинувся на покрівлю житлового будинку, була загроза поширення вогню на інші будівлі. В результаті пожежі  вогнем повністю було знищено будівлю хліва,  біля 2 тон сіна, зерно на інше майно власника, пошкоджено покрівлю будинку. Ймовірною причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем.

3 вересня в с. Жерев в результаті  випалювання сухої трави  вогонь поширився на покинутий напіврозібраний будинок. Була загроза поширення вогню на інші господарські будівлі.  Пожежу вдалося ліквідувати.

Причиною виникнення пожеж в природних екосистемах стала людська необережність. Тож аби їх виникненню не допустити в котрий раз   наголошуємо на тому, що використовувати відкритий вогонь, розводити багаття, спалювати гичання, після жнивні залишки   період підвищеної пожежної небезпеки категорично заборонено!

Головний інспектор Народицького районного сектору Управління ДСНС України в Житомирській області Юрій Казьмірик