10 вересня Народицький район відвідала іноземна делегація з Великої Британії, Фінляндії та Ірландії

10 вересня в Народицький район вкотре завітали науковці з Великої Британії, Фінляндії та Ірландії, а саме: James Thompson Smith - професор Університету Портсмут, Велика Британія; Michael D. Wood - професор Університету Сальфорд, Велика Британія;  Frankie Fenton - продюсер фільму дикої природи в біосферному заповіднику; Lida Ruishalme - відеоператор фільму; Rua Meegan - відеозйомщик фільму; Desmond Kelleher - відеозйомщик фільму.

Проект «iCLEAR» має на меті підтримку українського агентства SAUEZM і розробку нової стратегії для Чорнобильської зони відчуження і зони обов’язкового відселення. Основною метою їх візиту було: обговорення наслідків довготривалого забруднення земель після Чорнобильської катастрофи, продовження реалізації проекту «iCLEAR» та обговорення планів про співпрацю на наступний рік.