Оголошення

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

На адресу облдержадміністрації надійшов лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, яким повідомлено про проведення 10-11 жовтня 2018 року онлайн-виставки харчової промисловості на Міжнародному виставковому порталі "ExpoUniverse", метою якої є надання можливості більшої кількості компаній взяти участь у виставці завдяки інноваційному онлайн формату.  Міжнародний виставковий портал "ExpoUniverse" https://expo-universe.com/ - перший в Україні проект в індустрії виставкового бізнесу, який допоможе вивести на лідируючі світові позиції виставковий ринок України в цілому та харчову промисловість  зокрема. Онлайн формат проведення виставки не обмежує учасників географією розташування, територією та кількістю товарів, а дозволяє розширити ринки збуту продукції на міжнародному ринку, продемонструвати новітні досягнення галузі, розширити ділові контакти, обмінятись професійним досвідом.
Онлайн-виставка харчової промисловості - це новий рівень взаємодії виробників кондитерських виробів та продуктів харчової промисловості, постачальників сировини, виробників обладнання та упаковки, торгівельних мереж, дистрибюторів. Детальну інформацію про захід можна отримати на веб-сайті: https://expo-universe.com/exhibition-entrance/49/.

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 868, додаток 7(зі змінами, затвердженими рішенням обласної ради від 31.05.2018 №1022). Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб'єктам малого і середнього підприємництва в рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати наступним вимогам:

- зареєстровані на території Житомирської області.
- не мають заборгованості перед державним і місцевими бюджетами зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів.
- реалізують бізнес-проекти, спрямовані на створення нових робочих місць.
- працюють у межах видів діяльності, визначених Порядком, та отримали кредити на розвиток підприємницької діяльності.
Банками - партнерами даної програми є: ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «Укрексімбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Банк інвестицій та заощаджень» та інші, які долучаться до партнерства.

Детальні умови участі у конкурсі, зразок заявки на участь у конкурсі на отримання часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію  бізнес - проектів у рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік та перелік документів, які подаються суб’єктами підприємництва розміщено на сайті департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації.

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати до департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної державної адміністрації  до 12.06.2018 року*,  за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 206.

Опрацювання заявок та бізнес-проектів буде проведено протягом 10-ти робочих днів після закінчення терміну подачі документів.

Детальну інформацію також можна отримати за телефонами:                           

(0412) 47-44-37, 47-44-92 та в банках - партнерах Програми.
___________________________

* Участь у конкурсі можуть приймати суб’єкти підприємництва, які отримали кредити у 2018 році. 

До відома керівників підприємств, установ, організацій району! 
 Про запити китайських компаній

До Українського торгового представництва в Китаї звернулась китайська компанія, яка шукає надійного партнера для спільного будівництва заводу по сортуванню та переробці пластику на території України. Дана компанія займається переробкою пластикових відходів та виготовля стрічки поліпропіленові, платикові гранули РЕТ, басейни РР, водопровідні труби PVC. Інша китайська компанія здійснює пошук надійних партнерів-постачальників поліетилентерефталаних стрічок в кількості 2-3 тис. тонн/рік. В разі зацікавленості за додатковою інформацією звертались до Українського торгового представництва в Китаї.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району! 
 Про американську програму бізнес стажування "Холодна ланка поставок"

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Аериканською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фіхівців з України за напрямогм "Холодна ланка поставок". Термін стажування у США : з 14.04. до 05.05.2018 року. Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця 23.02.2018 року.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району! 

Інформуємо, що до Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія, яка зацікавлена у будівництві та фінансуванні в Україні проектів відновлювальної енергетики: сонячних, вітрових та електростанцій, які працюють на біопаливі (СЕС, ВЕС, БіоЕС). Компанія готова фінансувати проекти відновлювальної енергетики (СЕС, ВЕС, БіоЕС) потужністю від 5 МВт на умовах участі у проекті від 51% + до повного викупу проекту. Компанія планує реалізувати в Україні масштабний інвестиційний проект, а саме – будівництво найбільшої вітрової електростанції у Східній Європі.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району! 
Щодо проведення Міжнародного ярмарку інновацій та технологій малих і середніх підприємств на Маврикії

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від  08.02.2017 №4232-06/4025-07 повідомляємо, що 12-14  травня 2017 року в м. Порт-Луї Урядом Ресрубліки Маврикій буде проводитись Міжнародний ярмарок інновацій та технологій малих і середніх підприємств. Додаткову інформацію про захід можна отримати на сайті: www.internationalfair.mu

До відома керівників підприємств, установ, організацій району! 
Щодо проведення Міжнародної туристичної виставки "Astindo Fair 2017"

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від  08.02.2017 №4232-06/4010-06 повідомляємо, що з 24 по 26 березня 2017 року у м.Джакарта, Республіка Індонезія, заплановано проведення Міжнародної туристичної виставки "Astindo Fair 2017".
З
азначена виставка є однією з наймасштабніших у сфері туризму, під час якої учасники ринку туристичних послуг мають можливість ознайомитися з туристичним потенціалом Індонезії. Очікується, що у заході візьмуть участь понад 160 компаній туристичної галузі та понад 150 тис. відвідувачів.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району! 

Відповідно до листа Міністерства закордонних справ України від19.05.2016 року № 51/17-200-1993 повідомляємо, що за інформацією Посольства України в Італійській Республіці, офісом Центральноєвропейської ініціативи при Європейському банку реконструкції та розвитку розпочато збір заявок на фінансування проектів у рамках Програми ЦЕІ з передачі ноу-хау на 2016 рік. Зазначена програма діє з 2004 року з метою сприяння обміну ноу-хау та поширення найкращих практик, зокрема, у контексті міжрегіонального співробітництва, від країн ЄС - членів ЦЕІ іншими країнам-членам ініціативи. Загальний обсяг фінансування КЕР-Італія на 2016 рік, який повністю забезпечується урядом Італії, становить 200 тис.євро. Фінансування за програмою КЕР не може перевищувати 50% суми окремого проекту і становить більше 40 тис.євро. Кінцева дата подання заявок - 27.06.2016.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району! 
 Щодо можливостей співробітництва з Мавританією в галузі рибальства

Повідомляємо, що згідно з листами Посольства України в Королівстві Марокко від 04.04.2016 р. № 6168/200-567 та листа Посольства від 11.04.2016 р. №6168/200-567, отримано запит від мавританської приватної підприємницької структури Le Group EcoRoad Africa щодо започаткування співробітництва з українськими підприємствами у питаннях вилову риби в територіальних вадах Мавританії та можливості продажу рибної муки на українському ринку. Також додається пакет документів щодо хіміо-біологічних харвктеристик даного товару з відповідним сертифікатом якості. Для проведення переговорів мавританські підприємці висловлюють готовність запроссити представників українських ділових кіл Мавританії або в свою чергу відвідати Україну. Контактні дані (222) 4-524-0031, (222) 4 524-0032. email:ngame@ecoroadafrica.com.

 

До відома керівників підприємств, установ, організацій району! 
 Щодо проведення першої міжнародної виставки електромобілів PLUG-IN-UKRAINE

 Відповідно до листа Міністерства інфраструктури України від 24.05.2016 № 5045/25/10-16 повідомляємо, що 10-12 червня 2016 року в м.Києві, у виставковому центрі "КиївЕкспоплаза" за адресою вул.Салютна, 2-Б, відбудеться міжнародна виставка електромобілів PLUG-IN-UKRAINE. Експозиція виставки представить: електромобілі, електроавтобуси; електромотоцикли, мопеди, велосипеди, скутери; зарядні станції акумуляторні батареї, кабелі, перехідники. Планується ділова програма заходів - відкриті круглі столи та панельні дискусії за участю державних установ, громадських організацій, представниківбізнесу та ЗМІ.

 

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
 Щодо звернення компанії Arcitic Trading and Constructing

 Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 25.05.2016 року № 4314-05/15603-03 повідомляємо, що катарська компанія Arcitic Trading and Constructing веде пошук потенційних партнерів в Україні з виробництва деревного вугілля. У разі зацікавленості з боку українських виробників, Посольство України в Державі Катар готове надати сприяння у встановленні безпосередніх контактів з представниками Arcitic Trading and Constructing Со.

 

До відома керівників підприємств, установ, організацій району! 
 Щодо проведення "Tallinn Food Fest 2016"

Відповідно до листа Міністерства закордонних справ України від 24.05.2016 року №51/14-216-2046 повідомлояємо, що 27-29 жовтня 2016 року в Естонській Республіці відбудеться виставка"Tallinn Food Fest 2016". 

До відома керівників підприємств, установ, організацій району! 
 Щодо проведення тендеру за проектом модернізації системи теплопостачання Молдови

Повідомляємо, що Європейський банк реконструкції та розвитку оголосив  проведення тендеру у рамках проекту "Підвищення ефективності централізованого теплопостачання Республіки Молдова". Номер проекту- 8451-С1.4,ІСВ-1.4. Дата завершення - 11.05.2016 року. У рамках проекту передбачається закупівля таких товарів: Лот1.- Заміна труб DH від PV-4 в SP-9;     Лот 2 - Заміна труб DH від PV-3 до СТ-1/10. Контактні дані: м.Кишинів, Республіка Молдова,вул.А.Руссо, 1А, офіс 163, телефон (+37322) 49 67 90, Факс: (+37322) 49 67 90, електронна пошта: mepiu@mepiu.md.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району! 
 Щодо проведення міжнародної конференції в Канаді

Відповідно до листа Міністерства закордонних справ України від 19.05.2016 року №51/36-208-1989 повідомлояємо, що 7-9 червня 2016 року у м.Калагарі відбудеться одна з найбільших у Канаді міжнародних конференцій "Global Petroleum Show".У заході, який спеціалізується на питаннях енергетичного сектору, цього року передбачається участь провідних компаній з 84 країн світу. Додаткову інформацію щодо заходу, умов участі та реєстрації можна отримати за посиланням: http://globalpetroleumshow.com/.

 

До відома керівників підприємств, установ, організацій району! 
 Про конкурс

Відповідно до листа Міністерства закордонних справ України від 25.05.2016 року №51/36-208-2075 "Щодо відбору компаній для покритття транспортних витрат для участі в Українсько-Канадському бізнес форумі (м.Торонто, Канада, 20-21 червня 2016 року)" оголошено конкурсний відбір для фінансування транспортних витрат для участі в Українсько-Канадському бізнес-форумі. До участі у конкурсі запрошуються власники малого бізнесу, які працюють в одному з приорітетних секторів для форуму - інформаційні технології, сільське господарство/харчові технології, енергоефективність/відновлювальна енергетика. Детальна інформація щодо пропозиції та відповідна аплікаційна форма знаходиться на сайті http://forum.cucc.ca/news.html. Кінцевий термін подачі заявок - до 12:00 26 травня 2016 року. Конкурсний відбір відбуватиметься представниками проекту на рівних засадах.                  

 

До відома керівників підприємств, установ, організацій району! 
 Щодо проведення Міжнародної виставки "Mining week Kazakstan 2016"

Повідомляємо, що 28-30 червня 2016 року у м.Караганда (Казахстан) відбудеться 12-та Міжнародна виставка технологій та обладнання для гірнтчо-металургійного комплексу і раціонального використання надр "Mining week Kazakstan 2016". Додаткову інформацію щодо Міжнародної виставки "Mining week Kazakstan 2016" можна отримати на сайті: www.miningweek.kz.

 

До відома керівників підприємств, установ, організацій району! 

Про проведення виставки

Відповідно до листа Міністерства закордонних справ України від 12.04.2016 № 51/36-216-1526 інформуємо, що з 17 по 19 травня 2016 року в  Республіці Болгарія відбудеться 50-та ювілейна спеціалізована медична виставка "БУЛМЕДИКА/БУЛДЕНТАЛ". У минулому році виставка стала майданчиком для експозиції потенціалу більше ніж 180 фірм у сфері медицини та надала можливість продемонструвати новітні технології та продукцію 829 компаній з 49 країн світу.
До участі у виставці запрошуються медичні компанії/виробники ліків та обладнання з метою налагодження двосторонніх бізнес-контактів у контексті розширення присутності на ринку Болгарії та залучення інвестицій. Додаткова інформація щодо проведення виставки доступна за посиланням: www.bulmedica.bg та www.iec.bg.

 

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Щодо проведення форуму

Повідомляємо, що з 16 по 18 вересня в м. Єреван, Республіка Вірменія, відбудеться шістнадцятий універсальний регіональний торгово-промисловий виставковий форум ARMENIA EXPO  2016. Основною метою форуму є зміцнення ділових зв"язків, формування здорового конкурентоспроможного середовища, а також надання можливостей щодо пошуку спільних точок дотику для подальшого співробітництва.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про участь у виставці

Відповідно до листа Міністерства закордонних справ України від 12.04.2016 № 51/14-200-1525 інформуємо, що з метою налагодження бізнес-контактів з українськими суб"єктами підприємницької діяльності до Посольства України в Республіці Болгарія звернулася болгарська компанія "Інтергаленіка" ООД. Вказана фірма є провідним виробником концентратів для гемодіалізу та оптовим торговцем медичних виробів і витратних матеріалів та висловлює готовність до спільного виробництва та продажу з українськими партнерами готової продукції. 
Контактна особа: виконавчий директор "Інтергаленіка" ООД С.Ніколов, тел.: +359 (32) 94 01 68, e-mail: ogi@bgnes.com.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про участь у виставці

Відповідно до листа Міністерства закордонних справ України від 29.03.2016 № 51/36-208-1289 інформуємо, що у період з 21 по 23 квітня 2016 року в м.Мумбаї, Республіка Індія, відбудеться міжнародна виставка-конференція Технотекс-2016 з метою налагодження зв"язків з компаніями у галузі текстильної промисловості.
Технотекс-2016 - це міжнародна виставка-конференція, що проводиться щорічно для участі компаній у галузі технічної текстильної промисловості, а також основних покупців від організацій у сфері оборони, військово-морських сил, невоєнізованих спеціальних формувань, залізниці, організації прикордонних шляхопроводів, лікарень, будівельних компаній. 

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про участь у саміті

Відповідно до листа Міністерства закордонних справ України від 29.03.2016 № 51/36-208-1290 інформуємо, що у період з 14 по 16 квітня 2016 року в м.Мумбаї, Республіка Індія, проходитиме Морський Саміт 2016 з метою сприяння взаємодії між зацікавленими сторонами з питань інвестиційних можливостей в секторі морського судноплавства Індії.

​До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Держенергоефективності підтримує нову ініціативу ЄБРР з фінансування енергоефективних проектів у житловому секторі України

7 квітня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь в офіційному відкритті в Україні програми Європейського банку реконструкції та розвитку з підтримки енергоефективної модернізації житла «IQ energy».
«Ми вітаємо нову ініціативу ЄБРР, спрямовану на підвищення енергоефективності в одному з найбільш енергоємних секторів України – житловому секторі. Окрім вже діючої та популярної державної програми «теплих» кредитів, ця ініціатива стане додатковим джерелом фінансування енергоефективних заходів для наших співвітчизників», - прокоментував подію Голова Агентства.
На переконання Сергія Савчука, державна програма з енергоефективності, яку розробило Агентство, стала початком розбудови українського ринку утеплення житла. «Програма показала, що в Україні займатисяенергоефективними проектами реально та вигідно. Це той поштовх, який дозволив активізувати зусилля міжнародної спільноти, фінансових установ, експертного середовища у сфері енергоефективності. І вже сьогодні ми спостерігаємо відкриття нових програм за участю різних банків», - повідомив він та додав, що започаткування нової програми із більшою кількістю банків створює між ними конкуренцію щодо умов кредитування. І в першу чергу це стосується встановлення розміру процентної ставки за цими кредитами. Так, ЄБРР виділяє 75 млн. євро на впровадження програми «IQ energy» та долучає до її реалізації три українські банки-партнери («УкрСиббанк», «ОТП Банк» та «Мегабанк»).
Програма передбачає, що позичальникам, фізичним особам, які беруть участь у програмі та дотримуються її критеріїв, буде компенсовано від 15% до 20%, а ОСББ – від 25% до 35% загальної суми інвестицій у рекомендовані технології та матеріали. Кредити надаватимуться на реалізацію широкого спектру заходів з енергоефективності, зокрема, термоізоляцію стін, дахів та підлоги перших поверхів; встановлення сучасних енергоефективних вікон, котлів на біомасі; модернізацію систем теплопостачання; встановлення сонячних систем опалення тощо. Розроблено каталоги енергоефективних матеріалів та обладнання, які можна переглянути за посиланням:http://www.iqenergy.org.ua/technologiesТакож у рамках програми «IQ energy» буде надаватися технічна допомога проектам для багатоповерхових будинків. ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. Станом на середину березня 2016 року банк узяв на себе зобов'язання щодо надання понад 11 мільярдів євро в рамках 363 проектів у країні.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок

Повідомляємо, що у період з 28 по 30 квітня 2016 року за підтримки Державного управління справами в ДП "Український дім" м.Київ, вул.Хрещатик,2, тел. (044) 278-33-86 відбудеться Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок. Мета заходу - популяризація народних традицій та підтримка українських товаровиробників, підвищення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції. Під час Всеукраїнського благодійного Великоднього ярмарку відбудеться благодійний збір продуктів харчування та коштів для дитячих будинків сімейного типу. Щорічно  в цьому ярмарку беруть участь більшість областей України. До участі запрошуються підприємства харчової та легкої промисловості, народні майстри, творчі майстерні, сувенірні компанії.

 

До відома керівників підприємств, установ, організацій району! 
Про проведення форуму

Відповідно до листа Посольства України в Словацькій Республіці від 184.03.2016 № 6139/14-200-337 інформуємо, що у період з 26 по 28 квітня 2016 року в рамках проведення Днів України в Словаччині, в м. Кошице відбудеться «Словацько-Український форум» за участю представників понад 200 компаній з України та Словаччини. Мета форуму – презентація власної продукції та виробничих потужностей, обговорення з потенційними партнерами можливостей співпраці.
Більш детальна інформація щодо заходу знаходиться за посиланнями: http://rei.mfa.gov.ua/ua/news/council-news/45627-slovacyko-ukrajinskij-forum-suf-2016-v-ramkah-projektu-dni-ukrajini-2016; http://slovakia.mfa.gov.ua/ua

 
До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про проведення виставки    

Відповідно до листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства  України від 15.03.2016 № 7/9-2536 інформуємо, що у період з 8 по 10 листопада 2016 року на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15, ст. м. «Лівобережна») відбудеться VI Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо-2016», де провідні українські підприємства, дистриб’ютори, дилери презентують найсучасніші технології, будівельні матеріали, конструкції та вироби.
Більш детальну інформацію щодо заходу можна дізнатися за телефоном (044) 201-11-59, 206-87-97 та на сайті: www.iec-expo.com.ua.

 
До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про проведення виставки       

           Відповідно до листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства  України від 15.03.2016 № 7/9-2535 інформуємо, що у період з 8 по 10 листопада 2016 року на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15, ст. м. «Лівобережна») відбудеться XIV Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE-2016». Основна мета заходу – сприяння покращенню водопровідної системи країни, її оновлення з урахуванням технічних, соціально-економічних змін на сучасному світовому рівні та розробка чіткої стратегії вирішення цих питань.
            Більш детальну інформацію щодо заходу можна дізнатися за телефоном (044) 201-11-59, 206-87-97 та на сайті: www.iec-expo.com.ua.

 
До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про проведення 12-ї Міжнародної спеціалізованої виставки "Мир детства 2016"
 
       Відповідно до листа Міністерства закордонних справ України від 25.02.2016 № 51/36-216-774 інформуємо, що у період з 10 по 13 березня 2016 року в Республіці Білорусь, відбудеться 12-та Міжнародна спеціалізована виставка "Мир детства 2016". Дана виставка є найбільшою в Білорусі серед виробників та постачальників товарів і послуг для дітей. Тематика виставкового заходу охоплює весь асортимент товарів для немовлят та матерів, а також для дошкільнят та дітей шкільного віку.
   Більш детальну інформацію щодо експорту можна дізнатись в Міністерстві закордонних справ України за телю: (044) 238-16-26.
     

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про Міжнародну виставку "SMM 2016" в м.Гамбург

        Відповідно до листа Міністерства закордонних справ України від 25.02.2016 № 51/36-216-778 інформуємо, що у період з 8 по 9 вересня 2016 року у м.Гамбург, Федеративна Республіка Німеччини, відбудеться Міжнародна виставка у галузі суднобудування, машинного обладнання і морських технологій "SMM 2016".
         Більш детальна інформація щодо умов участі та учасників заходу розміщена за посиланням: www.hamburg-messe.de.       

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про проведення Міжнародної виставки "COVERTECH" в Катарі

          Відповідно до листа Міністерства закордонних справ України від 25.02.2016 № 51/36-216-779 інформуємо, що у період з 23 по 26 березня 2016 року у м.Доха, Держава Катар, відбудеться Міжнародна виставка оздоблювальних матеріалів та елементів декору "COVERTECH - 2016" .
    Більш детальну інформацію щодо заходу та умов участі можна дізнатися в організаторів виставки: Dr. ALLA BIOMI за тел.: +97455205214, e-mail: ab@ibharexpo.com, на сайті: http:www.covertech-qatar.com та в Посольстві України в Державі Катар, e-mail: emb_qa@mfa.gov.ua.

     

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про експорт вітчизняної продукції до Нідерландів 

         Відповідно до листа Міністерства закордонних справ України від 25.02.2016 № 51/36-212/3-775 інформуємо про зацікавленість нідерландської компанії "Kempisch Domein" у закупівлі в Україні деревини з такими характеристиками:
- акація (рівні колоди);
- діаметр: 24-30 см (без урахування кори);
- довжина: 3-6 м.;
- обсяг поставки: 200-300 куб.м.
      Більш детальну інформацію щодо експорту можна дізнатись в контактної особи Mr. Maurits Feits, тел.: +31653631493, e-mail: info@kempischdomein.com та у Міністерстві закордонних справ України, тел. (044) 238-16-26.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про можливість постачання до ПАР курячих яєць 

          Відповідно до листа Міністерства закордонних справ України від 23.02.2016 № 51/36-212/3-719 інформуємо про звернення до Посольства України в ПАР представників південноафриканської компанії Kitso Wise Innovations & Solutions щодо зацікавленості в імпортіз України до ПАР курячих яєцью. За інформацією керівництва південноафриканської компанії, її потреби складають близько 5 тис. яєць щоденно.
         Більш детальну інформацію щодо експорту можна дізнатись в Міністерстві закордонних справ України за телю: (044) 238-16-26.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про проведення будівельної виставки в Капрі

       Відповідно до листа Міністерства закордонних справ України від 11.03.2016 року № 51/36-216-989 інформуємо, що у період з 9 по 12 травня 2016 року у м.Доха, Держава Катар, відбудеться 13-та Міжнародна будівельна виставка "Project Qatar". В рамках "Project Qatar" традиційно проходить також Міжнародна виставка "Qatar Stone Tech - 2016", на якій представлені виробники та постачальники будівельного каменю, граніту, мармуру, кераміки, а також Міжнародна виставка "Heavy Max - 2016", в якій беруть участь провідні світові виробники важкого устаткування, транспортних засобів, машин і кранів для потреб великих будівельних проектів.
        Більш детальну інформацію щодо умов участі можна дізнатися в організаторів виставки на сайті: www.projectqatar.com.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про участь у проекті

        Регіональна Місія Агенства США з Міжнародного Розвитку в Києві, Україна запрошує кваліфіковані американські або неамериканські неприбуткові та прибуткові неурядові організації та інші кваліфіковані неамериканські громадські організації до участі у грантовому конкурсі "Децентралізація сприяє більшій результативності та ефекимвності". Метою проекту є сприяння органам місцевого самоврядування ефективніше управляти ресурсами та послугами, які відповідають засадам демократії, а також допомога у створенні умов для сталого розвитку громад.
         Цілі проекту: - ефективне управління ресурсами та послугами в місцевому самоврядуванні, які відповідають пріоритетам громади; - більш активне залучення громад та нагляд у сфері місцевого самоврядування. Тривалість програми: 5 років з наступними етапами: 1) фіза І, фінансування: 40 млн дол. протягом 4 років; 2) фіза ІІ, фінансування: 10 млн дол терміном на 1 рік.
         Останій термін подачі заявок: 7 березня 2016 року, 16.00. Більш детально про умови конкурсу можна довідатись за посиланням http:1.usa.gov/1SqPz5V.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про проведення Словацько-Українського бізнес-форуму

        Відповідно до листа Посольства України в Словацькій Республіці від 20.01.2016 року №6139/14-200-97 повідомляємо, що протягом 26-28 квітня 2016 року в Культурному парку міста Кошице в рамках Днів України в Словаччині відбудеться щорічний "Словацько-Український бізнес-форум". У рамках форуму передбачається окремі семінари: з розвитку туризму в України та Словаччині, з умов зовнішньоекономічної діяльності в двох країнах і функціонування зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.
         Контактні особи: Ольга Попова, заступник управління міжнародних зв"язків Торгово-промислової палати України, тел.: +38(044) 278-09-30, e-mail: pon-ier@ucci.org.ua; Оксана Кицун, радник Президента України в Словацькій Республіці, тел.: +41259202823, e-mail: oksana.kytsun@mfa.gov.ua, emb_sk@mfa.gov.ua, Едуард Бураш, директор Словацько-європейського культурного центру, tel.:+421556250142, fax: +421556250142? моб. тел.: +421905539926, e-mail: feman@stonline.sk.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про проведення семінару 

            Відповідно до листа Київської торгово-промислової палати від 19.01.2016 № 1716-4/22 повідомляємо таке: Центр підтримки експорту Київської торгово-промислової палати завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проекту "Створення ефективної системи інформування бізнесу в Україні про переваги Угоди про асоціацію та її частини ЗВТ + з Європейським Союзом запрошує підприємства Житомирської області взяти участь у семінарі "Міжнародні стандарти Global GAP", який відбудеться 09 лютого 2016 року. 
             Global GAP - сучасний стандарт безпеки сільськогосподарської продукції. Для споживачів і підприємств роздрібної торгівлі сертифікат Global GAP означає підтвердження того, що продукт відповідає належному рівню безпеки і якості, проведений з дотриманням екологічних норм, з турботою про професійне здоров"я та безпеку працівників, стану навколишнього середовища та сільськогосподарських тварин. Семінар безкоштовний, під час заходу буде забезпечено синхронний переклад. Для участі у семінарі необхідно зареєструватись за посиланням: http://goo.gl/form/FzdtWCEnBt. 
                За більш детальною інформацією щодо участі у заході необхідно звертатися до координатора проведення заходу - відділу підтримки експорту Київської ТПП, контактна особа - Анастасія Павлишина, тел./факс: +38044482-04-35, pan@kiev-chamber.org.ua.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про проведення виставки

                 Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 18.01.2016 №5301-06/1109-06 повідомляємо, що у період з 30 березня по 1 квітня 2016 року відбудеться 22-га Міжнародна туристична виставка UITT "Україна - Подорожі та туризм". За більш детальною інформацією щодо участі у виставці необхідно звертатися до представника компанії- організатора виставки Юлії Руденко за тел. (063) 341-91-94; e-mail:rudenko@pe.com.ua.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про українсько-іранське співробітництво

         Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 28.12.2015 року №4314-06/43844-03 згідно листа Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні повідомляємо про вступ в силу нової форми фітосанітарного сертифікату для здійснення експорту сільськогосподарської продукції Ісламської Республіки Іран за межі країни.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про програму підвищення рівня кваліфікації управлінців

              Фонд Роберта Боша спільно з Німецьким товариством зовнішньої політики (DGAP) оголосив про початок прийому заявок на участь у Програмі «Коледж імені Карла Фрідріха Герделера з належного управління 2016-2017». Учасниками Програми можуть стати особи, котрі обіймають керівні посади в державному секторі (державні та некомерційні організації) або є лідерами в бізнес-сфері таких країн як Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Росія, Туреччина та Україна.
                Програма триває 1 рік і дає змогу майбутнім політичним діячам поглибити свої знання з політичних питань та питань міжнародного співробітництва. Програма складається з чотирьох блоків: трьохтижневий семінар Коледжу у Берліні й інших містах (27 серпня - 16 вересня 2016 року); проектна фаза у країні учасника для реалізації своєї власної ідеї проекту (жовтень 2016 - серпень 2017 року); п'ятиденний проміжний семінар (березень 2017 року) та триденний заключний семінар у Берліні в серпні 2017 року.
              Програма є чудовою можливістю підвищити кваліфікацію, беручи участь в дискусіях та семінарах, встановити контакти з представниками своєї професійної сфери в Німеччині, ЄС і державах-учасницях та зробити власний внесок у розвиток ефективного управління відносинами між керівним сектором, сектором економіки та громадянським суспільством.
              Для подачі заявки на участь потрібно мати диплом про вищу освіту з відмінною успішністю, досвід роботи у громадському секторі, конкретну ідею проекту та інтерес до підвищення якості державного управління, а також високий рівень володіння німецькою і англійською мовами. Мовою проведення семінарів є німецька. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті: www.goerdeler-kolleg.deОстанній термін подачі заявок: 22 лютого 2016 року.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про українсько-кувейтське співробітництво

           09.11.2015 року Посольством України в Державі Кувейт проведено зустріч з головою правління кувейтської компанії "Al-Beimi First General Trading Company". Зазначена фінансова структура є одним з найбільших у Кувейті агентів у сфері будівництва мостів та доріг. "Al-Beimi First General Trading Company" зацікавлена у співпраці на умовах субряду з українськими компаніями, що спеціалізуються на будівництві доріг та мостів і мають відповідний міжнародний досвід виконання зазначених робіт.
            Згідно Плану розвитку емірату, затвердженого Національною асамблеєю Кувейті на п"ять років передбачається реалізувати низку нових інфраструктурних проектів з орієнтовним кошторисом мінімум 80-100 млн. кувейтських динарів. При цьому, "Al-Beimi First General Trading Company" готова надати сприяння українським компаніям у спільній реалізації проектів, проходженні перекваліфікації та виході на кувейтський будівельний ринок.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про оголошення тендеру на реалізацію проекту "Red Sea-Dead Sea Water Project"

            Повідомляємо про оголошення Міністерством водних ресурсів та іригації Йорданії тендеру на реалізацію проекту "Red Sea-Dead Sea Water Project". Більш детальна інформація знаходиться на веб-сайті Ради експортерів та інвесторів при МЗС України за посиланням: http://rei.mfa.gov.ua/ua/news/council-news/43596-ogolosheno-tender-na-realizaciju-projektu-red-sea-dead-sea-water-project-jordanija.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про співпрацю українських підприємств з китайською компанією

      До Посольства України в Йорданії звернувся генеральний менеджер йорданської філії катарської групи компанії "ALJABER GROUP" Ібрагім Абу Камар щодо зацікавленості у співробітництві з українськими компаніями у різних сферах.
         "ALJABER GROUP" включає 62 компанії, які працюють у різних галузях по цілому світу, зокрема філії знаходяться в ОАЕ, Саудівській Аравії, Йорданії, Лівані, Сирії, Іспанії, Росії. Дана компанія розробила та погодила інвестиційні проекти, яким передбачено спорудження трьох 4-зіркових реабілітаційних готелів на березі Мертвого моря. У зв"язку з цим, йорданська філія зацікавлена у пошуку українських компаній з метою спільного будівництва сонячних електростанцій потужністю 36 МВт, які будуть використовуватись для забезпечення електроенергією даних готелів, а також у пошуку будівельних підприємств для закупівлі будівельних матеріалів та рекрутингових компаній з метою підбору персоналу на роботу в готелях.

 

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про участь у Програмі "Fit for Partnership witg Germany"

           Повідомляємо, що Програму Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для управлінських кадрів "Fit for Partnership with Gertmany" було продовжено на період 2016-2018 рр. Програма передбачає набуття менеджерами міжнародних управлінських компетенцій, які сприятимути співробітництву українських та німецьких підприємств, а також налагодження контактів і стійкий розвиток кооперації між підприємствами України та Німеччини. Участь у Програмі здійснюється за рахунок німецької сторони. 
          Контактна особа GIZ - Степащенко Світлана, тел.: (044) 228-42-54(53), (044) 531-30-56, e-mail.:Svetlana.stepashchenko@giz.de.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про міжнародну виставку "AIFE 2016"

          Повідомляємо, що у період 14-16 квітня 2016 року у м. Пекін відбудеться міжнарожна виставка Asia Internetional Import Food Expo 2016.  Метою виставки є створення платформи для налагодження безпосередніх контактів між іноземними виробниками харчової продукції, які мають зацікавленість щодо роботи та китайському ринку, та місцевими імпортерами і дилерами.  З детальнішою інформацією щодо заходу можна ознайомитися на сайті Ради експортерів та інвесторів при МЗС України за посиланням: http://rei.mfa.gov.ua/news/coumcil-news/43605-mizhnarodna-vistavka-asia-beijing-international-import-food-expo-2016-kharcova-galuzy.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про тендер на споживання житлового комплексу в Кувейті

           Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 28.12.2015 № 4314-06/43846-03 повідомляємо про відкриття Державною адміністрацією із соціального житла Кувейті офіційної процедури прийняття заявок від іноземних будівельних компаній для проходження перекваліфікації з метою їх подальшої участі в тендері на спорудження житлового комплексу "South Mutlaa City". За більш детальною шнформацією необхідно зіертатись до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за тел. (044) 596-68-34, e-mail: o.kryvonosova@me.gov.ua.

 

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Щодо розширення ринків збуту

             Повідомляємо, що катарська компанія SEC (SEC- Shannon Engineering P.O. Box 24041, Doha,Qatar, Tel. +974 44355656, Fax +97444352626, e-mail: a.shehab@shannoneng.com, представник компанії - Ахмед Шехаб) зацікавлена у постачанні в Україні деревини смерекових порід та виробів з неї.
            Розміри необхідної продукції: 
- (1"х4"х4 м);
- (4"х4"х4 м);
- (2"х10"х4 ).
         У разі зацікавленості українських виробників у налагодженні співпраці з компанією SEC, Посольство України у Державі Катар готове надати необхідне сприяння.

 

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про співпрацю з німелькою компанією

              Повідомляємо, що німелька компанія "DIGEL AG" шукає партнерів в Україні для налагодження кооперації у сфері виробництва чоловічого одягу за схемою давальницької сировини. У разі зацікавленості у співробітництві та для отримання більш детальної інформації звертатися до Посольства України у Федераційній Республіці Німеччини тел.: +49 30 28 88 71 36, факс: +493028887163,  e-mail: budnychenko@ukrainische-botschaft.de.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про американську програму бізнес стажування "Управління ланками поставок"

                 Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США,інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Управління ланками поставок». Термін стажування: з 26 березня до 16 квітня 2016 року.

               Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до 15 січня 2016 року. Програма стажування розроблена для фахівців у галузях:
-          Виробників харчових продуктів та напоїв, сільськогосподарської та фармацевтичної продукції, продукції легкої промисловості, товарів народного споживання, побутової електронної техніки;
-          Мереж роздрібної торгівлі, супермаркетів, Інтернет магазинів.
-          Логістичних компаній та 3PL операторів (представників логістичних послуг).
Вимоги до кандидатів:
-          Від 3 років досвіду на керівній посаді;
-          Керівна посада у своїй компанії;
-          Володіння англійською мовою не є обов’язковим.
            Кандидати повинні відповідати за декілька напрямків ланки постачання. Колишні випускники програми SABIT не можуть подавати документи на Програму. Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Учасникам Програми Уряд США організує і сплатить переліт з Києва до США і з США до Києва, проживання, програму учбових занять, послуги перекладачів у робочі години, медичну страховку і стипендію у розмірі 400 доларів США для оплати харчування і на непередбачені витрати на весь термін стажування.
           Групове тритижневе стажування почнеться з тижня теоретичних занять, які можуть включати в себе семінари за нормативами, законодавству, стандартами, сертифікацією, складанню бізнес-планів, міжкультурними комунікаціям і переговорам, а також управлінню бізнесом. Далі відбудуться візити до компаній і виробничих майданчиків, зустрічі з різними американськими компаніями з налагодженими ланцюгами постачання, а також установами, які надають підтримку в ланцюзі постачання від сировини до роздрібної торгівлі. Копія Анкети розміщена на офіційному сайті РГДА, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 9, за гіперпосиланням: http://www.glavrada.org/index.php?id=62.
           Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог участі тощо спрямовувати до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:  E-mail: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov. Тел. + 38 044 521 5222. Мобільний: + 38 095 274 02 15. Факс: +38 044 521 5430.
           Заповнені Анкети, оформлені виключно відповідно до вимог Інструкції з заповнення, надсилати за вказаними координатами.

 
До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про експорт м"яса птиці до ОАЕ
 
              З метою сприяння розвитку торговельного-економічних зв"язків України та підтримки вітчизняних товаровиробників повідомляємо про можливість експортування м"яса птиці до Об"єднаних Арабських Еміратів. Наразі існує два основні шляхи ввезення м"яса до ОАЕ: живі тварини, а також м"ясо у замороженому/охолодженому вигляді.Процедура отримання сертифікату Халяль передбачає, що вибрана для забою тварина або птах повинні бути здоровими, а забій здійснювався з дотриманням мусульманських звичаїв. Для отримання відповідного сертифікату неоюхідно отримати Згоду від місцевогомусульманського центру в Україні та після цього звернутися до Міністерства води та навколишнього середовища ОАЕ, представники якого мають відвідати виробництво та особисто переконатись у дотриманні вимог.
                   За більш детальною інформацією необхідно звернутися до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за тел. (044) 596-68-34, e-mail: o.kryvonosovs@me.gov.ua.
                   
 

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
            Щодо проекту "Україна шукає стартапи"

                Повідомляємо, що торгово-промислова палата України разом з міжнародною консалтинговою компанією "КПМГ- Україна" і відомим інвестором та маркетологом міжнародного рівня Джоном Вон Ейкеном розпочинає спільний проект "Україна шукає стартапи".
               Головна ідея проекту полягає в тому, щоб зібрати перспективні українські інноваційні проекти і бізнес-ідеї та створити найбільш сприятливі умови для активації підприємницької діяльності і створення нових інноваційних підприємств у всіх регіонах України із залученням міжнародних інвесторів.
               Проектом передбачається, що українські підприємці зможуть на безкоштовній основі відвідувати майстер-класи та тренінги з підприємства, зустрічатися з інвесторами та брати участь у конкурсах бізнес-планів. Перший етап проекту відбудеться у Торгово-промисловій палаті України, у конгрес-холі "Ghamber Plaza" (м.Київ, вул. Велика Житомирська, 33) 19-20 грудня 2015 року.
             Для участі у проекті необхідно пройти обов"язкову реєстрацію на сторінці заходу за наступним посиланням: http: ustartup.com.ua// Реєстрація учасників триватиме по 15 грудня 2015 року включно.

 

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!
Про участь у заході

             27-30 листопада 2015 року за підтримки іранської компанії "Zibasazan", яка є виробником пластмасових виробів та кришталевого кухонного  посуду, у м. Тегеран, Ісламська Республіка Іран, відбудеться Міжнародна виставка побутових товарів.
            До участі у заході запрошуються підприємці, що здійснюють оптову торгівлю кухонним посудом в Україні та зацікавлені у зовнішньоекономічній діяльності. За більш детальною інформацією необхідно звертатись до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за тел. 596-68-34, e-mail:o.kryvonosova@me.gov.ua.

 

До відома керівників підприємств, устаном, організацій району!

Про проведення щорічного міжнародного форуму

          Повідомляємо, що за підтримки Міністерства економіки Республіки Польща та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України 26 листопада 2015 року  у Києві відбудеться щорічний Міжнародний форум "Польський бізнес день" з метою ознайомлення представників українського бізнесу з новими можливостями польсько-української співпраці та виходу на європейський ринок.

             Зазначений форум традиційно виступає комунікаційним майданчиком для розвитку польсько-українських торгово-економічних стосунків, комерційної співпраці та інвестування. У рамках заходу учасників буде ознайомлено з: 

- актуальним станом та представниками розвитку польсько-українського економічного співробітництва;

- правилами сертифікації та стандартизації продукції при експорті її на ринки ЄС;

- можливостями отримання фінансової підтримки з європейських фондів;

- інвестиційним потенціалом Республіки Польща;

- можливостями започаткування власної справи у країнах ЄС (на прикладі Республвки Польща);

- особливостями ведення господарської діяльності в ЄС;

- особливостями міграційної політики Республіки Польща;

         Програма форуму та реєстрація учасників доступні за посиланням: http://eucon.ua/uk/1-ukrayins-ka-iii-mizgnarodnij-forum-pol-s-kij-biznes-den/

Реєстрація на форум завершується 25 листопада 2015 року. Для тих хто пройшов реєстрацію завчасно, діють спеціальні умови участі. Дата та час проведення: 26 листопада 2015 року з 8.30 до 18.00. Місце проведення: НСК Олімпійський, зал "Хол Чемпіонів"( м. Київ, вул.Велика Васильківська, 55). Контактні особи:  Олена Вакулік, тел. (044) 238 09 44, events@eucon.ua ; Вікторія Яловенко, тел. (050) 410 59 26 ukrpol-kiev@ukr.net.

 

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!

Про участь у заході

           26 листопада 2015 року у м. Києві відбудеться ІІІ Міжнародний форум "ПОЛЬСЬКИЙ БІЗНЕС ДЕНЬ", який виступає комунікаційним майданчиком для розвитку польсько-українських торгово-економічних відносин, комерційної співпраці та інвестування. Форум буде проходити під паиронатом Посольства Республіки Польща в Україні, за підтримки Міністерства економіки Республіки Польща та Міністрства економічного розвитку і торгівлі України. Під час форуму будуть розглянуті такі питання, як перспективи розвитку польсько-українського співробітництва, інвестиційна привабливість та урядові програми підтримки експортів та іноземних інвесторів у Польщі, умови ведення бізнесу у спеціальних економічних зонах.

           ,До участі у заході запрошуються керівники підприємств, що зацікавлені у зовнішньоекономічній діяльності, зокрема з ЄС та Польщею. Більш детальна інформація щодо форуму знаходиться за посиланням: http: eucon.ua/uk/1-ukrayins-ka-iii-mizhnarodnij-forum-pol-s-kij-biznes-den/.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!

Про виставкові заходи

            Повідомляємо, що ТОВ "Міжнародний виставковий центр" організовує виставкові заходи, які відбудуться з 10 по 13 листопада 2015 року за адресою: МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15. Співорганізаторами виставок є Мінрегіон, Мінприроди, Мінагрополітики, Держенергоефективності та Держводагенство. Заходи, що проходимуть у виставковому центрі: 

- ХІІІ Міжнародний водний форум "AQUA UKRAINE-2015";

- ХІІІ Міжнрародна спеціалізована виставка "КомунТех-2015";

- VIII Міжнародна спеціалізована виставка "Енергоефективність. Відновлювана енергетика-2015";

- ІІІ Спеціалізована виставка "Екологія підприємства-2015";

VІ Спеціалізована виставка "ДорТехЕкспо-2015";

- V Спеціалізована виставка "ЄвроБудЕкспо-2015";

- ХІІ Міжнародна агропромислова виставка "АГРОФОРУМ-2015".

        Одночасно з виставками відбудуться науково-практичні заходи:

- Міжнародний конгрес "Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства";

- Міжнародний інвестиційних бізнес-форум з питань енергоефективності та альтернативної енергетики; 

- галузеві конференції та семінари.

        Відвідування заходів - безкоштовне.

За більш детальною інформацією звертатися за тел.: (044) 201-11-62; 201-11-59; 201-11-68; сайт :www.iec-expo.com.ua.

 

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!

Про Бізнес дні в Гомелі

           Повідомляємо, що 21-22 жовтня 2015 року  в м. Гомель (Республіка Білорусь) в рамках ХІІ Республіканської універсальної виставки-ярмарку "Бізнес в регіонах" відбудуться "Бізнес дні в Гомелі". Планується участь делегацій з Бельгії, Італії, Казахстана, Литви, Молдови, Польщі, Хорватії, керівників бізнес-об"єднань і асоціацій, органів виконавчої влади, ділових кіл. Пленарне засідання буде присвячено питанням державного регулювання зовнішньоторговельної діяльності, інноваційним технологіям в агропромисловій сфері, системі транспортних комунікацій та іншому.Організатором даного заходу виступають УП "Гомельськое отделение БелТПП" разом з Гомельським обласним виконавчим комітетом і Адміністрацією вільної економічної зони"Гомель-Ратон".

         У разі зацікавленості, за додатковою інформацією необхідно звертатись до відповідних осіб в Гомельському відділені БелТПП: Героніна Аліна тел.: (00-375-232) 235111, факс (00375235) 221845, Кеба Світлана, Лисицька Вероніка:е-mail: ves@ccsgomel.by. Крім того, додаткову інформацію можна знайти на сайті БелТПП:  http://www.ccigomel.by.

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!

Про участь у Сьомій сесії Ярмарку Китайських інвестицій за кордоном

          Повідомляємо, що в період з 22 по 23 жовтня 2015 року в м.Пекін (Китай) Торгово-промисловапалата України спільно з Посольством України в Китайській Народній Республіці організовує Колективний стенд українських компаній на Сьомій сесії Ярмарку китайських інвестицій за кордоном.

         Ярмарок є головною подією у сфері інвестицій Китаю за кордон і проходить під девізом "Нові реалії, нові можливості". В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори та зустрічі на високому рівні. Ярмарок надає можливість учасникам протягом декількох днів провести зустрічі і переговори з представниками багатьох китайських і зарубіжних підприємств, вислухати думки експертів в області залучення інвестицій, отримати фінансування проектів, досягти реального інвестиційного співробітництва.

       Попередня вартість участі для українських компаній на стенді України, яка включає забудований стенд 6 м2, оргвнесок, реклама у каталозі - 4400$; 9 м2, оргвнесок, реклама у каталозі - 6100$.

       Контактна особа: Малахівська Станіслава Едуардівна - керівник проекту, тел.(044) 279-17-49; (063) 817-43-30, e-mail:ems58@mail.ru.

 

До відома суб"єктів підприємницької діяльності району!

Про участь у Міжнародному Фестивалі-Форумі

      Повідомляємо, що з 20 по 27 вересня 2015 року в м.Неаполь Італійської Республіки за підтримки Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати буде проходити Міжнародний Фестиваль-Форум під гаслом "Україна єднає світ".

     На Форумі планується представити промисловість України, її можливість, інвестиційні та інноваційні проекти. Запрошені представники влади обох країн. Девіз заходу: "Україна відкрита до співпраці". На Фестивалі буде проведено виставки творів українських митців та представлено виступи зірок естради України та Італії. В даному заході вартість участі представників з України становить 1450 євро. В зазначену вартість входить: переліт, трансфер, страховий поліс, проживання (7 ночей, 8 діб).

     Контактні телефони організаторів: (044) 288-00-29; (067) 507-01-07. E-mail: info_icg@ukr.net.

 

До відома керівників підприємств, установ, організацій району!

Про проведення щорічної коопераційної біржі в м. Братислава

      Повідомляємо, що Генеральний директор Словацького Агенства розвитку інвестицій та торгівлі офіційно запросив представників ділових кіл України узяти участь в щорічному бізнес-форумі "Словацька коопераційна біржа 2015", який відбудеться 10 листопада 2015 року у м. Братислава Словацької Республіки.

      Для представників ділових кіл Біржа є унікальною можливістю знайти надійних партнерів для співпраці і налагодити нові ділові відносини.Відповідно до встановленої практики та анонсу цього заходу, учасникам форуму надається можливість провести презентацію своєї продукції, виробничих можливостей, обговорити з потенційними партнерами можливості у співпраці, участь у тендерних закупівлях, пропозиції щодо створення спільних підприємств в таких галузях як машинобудування, автомобільна промисловість, енергетика і сфера інформаційних технологій.

     Більш детальну інформацію для учасників форуму, а також реєстраційна форма міститься на сайті SARIO: http:www.sario.sk/sites/default/files/files/sario-skb-2015-UA.pdf

 

До відома керівників підприємств, установ, організацій району! 

Щодо державних соціальних стандартів та нормативів

Відповідно до доручення Кабінету Міністрів України від 20.05.2015 №20667/1/1-15 на запит Ради голів державних адміністрацій щодо повного переліку чинних державних соціальних стандартів та нормативів із посиланнями на нормативно-правові акти, в яких наведено кожен стандарт або норматив, Міністерство соціальної політики України надало інформацію щодо стану розробки державних соціальних стандартів і нормативів станом на 01.02.2015 року.

Звертаємо увагу, що згідно з ст. 1 ЗУ "Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії" від 05.10.2000 р. №2017-ІІІ:

    державні соціальні стандарти - це встановлені законом, іншими нормативно-правовими актами соціальні норми і нормативи або їх комплекс, на базі яких визначаються рівні основних державних соціальних гарантій;

   державні соціальні гарантії - це встановлені законпми мінімальні розміри оплати праці, доходів громадян, пенсійного забезпечення, соціальної допомоги, розмірі інших видів соціальних виплат, встановлені законами та іншими нормативно-правовими актами, які забезпечують рівень життя не нижчий від прожиткового мінімуму;

  соціальні норми і нормативи - це показники необхідного споживання продуктів харчування, непродовольчих товарів і послуг та забезпечення освітніми, медичними, житлово-комунальними, соціально-культурними послугами.

Система класифікації нормативів наведена в ст. 4 ЗУ "Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії".

Таким чином державні соціальні стандарти, які повинні обов"язково враховуватись при розробці програм економічного і соціального розвитку - це соціальні норми  нормативи, які встановлені законами, іншими нормативно-правовими актами.

Звіт Мінсоцполітики України щодо стану розробки державних соціальних стандартів і нормативів станом на 01.02.2015 р. розміщено на сайті РГДА за гіперпосиланням: http://www.glavrada.org/index.php?id=211.

 

 До уваги керівників підприємств району! Міжнародний форум для сталого розвитку GREEN MIND

27-28 жовтня 2015 року в м. Київ заплановано проведення Міжнародного форуму для сталого розвитку GREEN MIND-2015.

Відмінна риса GREEN MIND - формат бізнес-форуму і чітка спрямованість на інтеграцію екологічної складової в практичне виробниче середовище з метою сталого розвитку підприємств різних галузей економіки.

З тематикою форуму, більш детальною інформацією, форматом, напрямами та звітами заходів минулих років можна ознайомитись на його офіційному сайті www.greenmind.com.ua

В рамках заходу за участі представників органів державної влади, бізнесових структур та громадських організацій передбачено проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Екологічна якість та безпеча", метою якого є відзначення та популяризація кращих досягнень вітчизняних установ, підприємств та організацій х упровадження більш чистих технологій виробництва та систем екологічного розвитку.

Контактна особа - Іванова Олена Володимирівна; тел: (044) 322-84-09, 067-886-31-93; e-mail: helen-19841@ya.ru.

 

До уваги керівників підприємств району!  Національний Сорочинський ярмарок 2015

З 18 по 23 серпня 2015 року традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Національний Сорочинський ярмарок.

Щороку ярмарок на площі в 16 га під відкритим небом збирає близько півтори тисячі учасників та понад півмільйона відвідувачів. В заході беруть участь підприємства, приватні підприємці, майстри народних промислів, заклади харчування та розваг, мистецькі колективи та окремі виконавці з усіх областей України та з сусідніх держав.

За довідками щодо участі звертатися:

ТОВ «Сорочинський ярмарок»
Тел: (0532) 508-211, 508-212; факс: (0532) 612-692
Веб-сторінка ярмарку: www. yarmarok.poltava.ua   

 

 

До уваги керівників підприємств району!

Запрошуємо підприємства та організації Народицького району  Житомирської області до участі у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарі України у 2015 році».

Державним підприємством «Житомирський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» розпочато прийом заявок від підприємств, організацій та установ Житомирської області на участь у регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2015 році.

Учасниками Конкурсу можуть бути українські підприємства (організації), які добровільно виявили бажання одержати об’єктивне, компетентне та авторитетне свідоцтво про високу якість своєї продукції.

Основними завданнями Конкурсу є:

- визначення на конкурсній основі кращих зразків української продукції (товарів, робіт, послуг);

- сприяння виробництву високоякісної й конкурентоспроможної вітчизняної продукції (товарів, робіт, послуг), насичення якісною продукцією ринків України, задоволення потреб та очікувань споживачів;

- підтримка ініціатив і зусиль товаровиробників щодо поліпшення якості продукції (товарів, робіт, послуг);

- створення сприятливих умов щодо розробки та впровадження на підприємствах, в організаціях та установах України систем управління якістю, систем екологічного управління, а також інших сучасних систем управління;

- поширення та пропагування досвіду підприємств та організацій, які виробляють якісну продукцію (товари, роботи, послуги);

- підвищення інформованості органів влади, підприємств (організацій), громадських організацій, засобів масової інформації та населення щодо якісної вітчизняної продукції (товарів, робіт, послуг) та її виробників.

Участь у Конкурсі може брати будь-яке підприємство (організація, установа) Житомирської області, що займається виробництвом продукції (товарів, робіт, послуг), крім зброї та військової техніки, зареєстроване як юридична особа або як філія юридичної особи.

Конкурс проводиться в два етапи – на Регіональному та Загальнодержавному рівні за номінаціями:

- продовольчі товари;
- промислові товари для населення;
- товари виробничо–технічного призначення;
- роботи або послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах.

Методичне, фінансове та інформаційне забезпечення роботи Регіональної конкурсної комісії здійснює ДП «Житомирстандартметрологія».

Більш докладно ознайомитися з умовами Конкурсу та подати заявку можна на сайті: www.ztmetr.com.ua,  у розділі «Конкурс 100 кращих товарів України», або звернувшись за телефонами управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  /04140/ 2-15-15 або за адресою: 11400, смт. Народичі, вул. 1-го травня 15, ІІ поверх. Електронна адреса: ekonomika.rda.nar@gmail.com.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ

до Плану реалізації Стратегії розвитку Житомирської області на 2015 – 2017 роки

         Житомирська обласна рада та Житомирська обласна державна адміністрація розробляють План реалізації (на 2015 – 2017 роки) до Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2020 року (далі – Стратегія).

         Найважливішим етапом його розробки є пропозиція з боку представників області (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано та проаналізовано Робочою групою з розроблення проекту плану заходів. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів регіонального розвитку на період до 2017 року і визначено джерела їх фінансування.

         Запрошуємо усіх осіб зацікавлених у розвитку нашого району, органи місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проекту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.

2. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

3. Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2015 - 2017 роки).

4. Проектні ідеї повинні відповідати одному з п’яти ключових завдань регіонального розвитку:

1.Скорочувати внутрішньо-регіональні дисбаланси розвитку завдяки підтримці менш розвинутих територій та територій з проблемами розвитку (через використання економічних стимулів та інструментів, інструментів розвитку сільських територій);

2.Стимулювати розвиток міст (полюсів економічного зростання) та їх взаємодію з прилеглими територіями (реалізовуючи заходи з розбудови та зміцнення економічної інфраструктури міст);

3.Підтримувати функціональну взаємодію мереж малих міст та примножувати їх роль у розвитку регіону (заходи із вирішення спільних проблем ЖКГ, зайнятості, інженерної інфраструктури);

4.Забезпечувати регіональну доступність (право громадян мати можливість зайнятості, отримання публічних послуг, культурного розвитку і соціальних пільг незалежно від місця проживання), що передбачає заходи із розвитку фізичної інфраструктури, телекомунікації, запобігання міграції населення з регіону тощо;

5.Забезпечувати міжрегіональну співпрацю Житомирської області.

5. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.

6.Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається.

7. Проектна ідея стосується одного із завдання Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2020 року, пріоритетного напряму та завдання Житомирської області, узгоджених з Державною стратегією регіонального розвитку на період до 2020 року

8.  Проектну ідею має бути надіслано не пізніше 20 травня 2015 року, до 16.00. 

             Заповнені форми надсилайте на e-mail: (ekonomika.rda.nar@gmail.com) з поміткою «До плану реалізації Стратегії». Місце прийому документів на паперових носіях: Управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації (ІІ поверх), вул. 1-го Травня, 15 смт Народичі.

           Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь будь-ласка за тел.  (04140) 2-15-58. За результатами відбору кращі проектні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії і будуть профінансовані в 2015-2017 роках. 

 

 

До уваги субєктів підприємницької діяльності

В Україні реалізується Програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери
підприємництва «Українська ініціатива».

      У рамках діючої Програми Міністерство економічного розвитку і торгівлі України разом
з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ планують провести конкурсний
відбір претендентів на стажування в Німеччині:

   3-4 березня 2015 року у м. Львові (на базі Центру Підтримки Бізнесу «НюБізнет»);
   ​16-20 березня 2015 року у м. Хмельницький (місце проведення уточнюється);
   23-27 березня 2015 року у м. Одеса (місце проведення уточнюється);
    у квітні 2015 року у м. Києві ( на базі Київського проектного офісу GIZ 
за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська),44, оф.5).
     Суб'єкти підприємницької діяльності, які бажають прийняти участь у конкурсних відборах,
можуть отримати консультації в управлінні економічного розвитку і торгівлі Народицької
районної дщержавної адміністрації Житомирської області, тел.2-15-58, 
електронна адреса:
ekonomika.rda.nar@gmail.com.                                                     
                          26 лютого 2015 рік